Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Vuelta a Burgos
2008
(2.HC)
Spain / 5 Augustus - 9 Augustus
Edition: 30 (802.0 Km)
Winner:
ZANDIO ECHAIDE Xabier
2007
2009
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
YouTube
Klassementwinnaars
Xabier Zandio Echaide
EUS
Yauheni Hutarovich
BLR
Juan Jose Cobo Acebo
ESP
Tweets by @vueltaaburgos
Edities
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1947
1946
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
SIVAKOV Pavel
2021
LANDA MEANA Mikel
2020
EVENEPOEL Remco
2019
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
2018
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
2017
LANDA MEANA Mikel
2016
CONTADOR VELASCO Alberto
2015
TAARAMAE Rein
2014
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2013
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
Vorige
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Volgende
Etappe 4 >
Burgos
-
Aranda de Duero
8 Augustus
/ 162.00 kilometer
Etappewinnaar
:
03:50:18
HUTAROVICH Yauheni
(42.210 km/hr)
Klassementleider
:
14:48:40
KUNITSKI Andrei
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
HUTAROVICH Yauheni
FDJ
03:50:18
2.
VAITKUS Tomas
AST
00:00:00
3.
RIGOTTO Elia
MRM
00:00:00
4.
VAN DIJK Stefan
MIT
00:00:00
5.
DAVIS Allan
MIT
00:00:00
6.
PEREZ ARANGO Marlon Alirio
GCE
00:00:00
7.
OCHOTORENA Xabat
SPI
00:00:00
8.
SERRANO GONZALEZ Ricardo
TCS
00:00:00
9.
ELTINK Theo
RAB
00:00:00
10.
VAZQUEZ HUESO Manuel
GNM
00:00:00
11.
MATA Enrique
VMC
00:00:00
12.
WEYLANDT Wouter
QST
00:00:00
13.
DION Renaud
ALM
00:00:00
14.
ORTEGA OCANA Manuel
ACA
00:00:00
15.
CAPECCHI Eros
SDV
00:00:00
16.
WALKER William
RAB
00:00:00
17.
LÖWIK Gerben
RAB
00:00:00
18.
GARCIA RENA Rodrigo
SPI
00:00:00
19.
HERRERO LLORENTE David
KGZ
00:00:00
20.
VORGANOV Eduard
KGZ
00:00:00
3
Uitvallers
77.
REDONDO RAMOS José Antonio
ACA
DNS
153.
GARCÍA LATORRE Jaime
SPI
DNS
171.
MELERO COCO Ivan
ORB
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken