Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Settimana Internazionale Coppi e Bartali
2009
(2.1)
(Settimana Ciclistica Internazionale)
Italy / 24 Maart - 28 Maart
Edition: 9 (782.3 Km)
Winner:
CUNEGO Damiano
2008
2010
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(6)
Bezoek de officiële website
Facebook
YouTube
Klassementwinnaars
Damiano Cunego
ITA
Damiano Cunego
ITA
Jose Rodolfo Serpa Perez
COL
Robert Kiserlovski
CRO
Edities
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
DUNBAR Eddie
2021
VINGEGAARD RASMUSSEN Jonas
2020
NARVAEZ PRADO Jhonnatan
2019
HAMILTON Lucas
2018
ROSA Diego
2017
CALMEJANE Lilian
2016
FIRSANOV Serguei
2015
MEINTJES Louis
2014
KENNAUGH Peter
2013
ULISSI Diego
Vorige
1a
|
1b
|
2
|
3
|
4
|
5
Volgende
Etappe 4 >
Massa Finalese
-
Finale Emilia
27 Maart
/ 162.80 kilometer
Etappewinnaar
:
03:38:29
METLUSHENKO Yuri
Klassementleider
:
14:28:35
CUNEGO Damiano
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
METLUSHENKO Yuri
AMO
03:38:29
2.
NAPOLITANO Danilo
KAT
00:00:00
3.
CHICCHI Francesco
LIQ
00:00:00
4.
HENDERSON Gregory
THR
00:00:00
5.
VENTOSO ALBERDI Francisco José
ASY
00:00:00
6.
ROSSI Enrico
FLM
00:00:00
7.
PAOLINI Luca
ASA
00:00:00
8.
SZCZAWINSKI Krzysztof
MIE
00:00:00
9.
MERLO Michele
BAR
00:00:00
10.
LODDO Alberto
SDA
00:00:00
11.
FERRARI Roberto
LPR
00:00:00
12.
TRUSOV Nikolai
KAT
00:00:00
13.
IMPEY Daryl
BAR
00:00:00
14.
KUMP Marko
ADR
00:00:00
15.
CALLEGARIN Daniele
CZP
00:00:00
16.
RICHEZE Mauro Abel
CSF
00:00:00
17.
GIUNTI Massimo
MIE
00:00:00
18.
GATTO Oscar
ISD
00:00:00
19.
GIRARDI Edoardo
AMI
00:00:00
20.
MILAN JIMENEZ Diego
ASA
00:00:00
2
Uitvallers
6.
DEKKER Thomas
SIL
DNS
26.
STANGELJ Gorazd
LIQ
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken