Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Rund um den Finanzplatz Eschborn-Frankfurt
2017
(1.UWT)
Germany / 1 Maiatza
Edition: 55 (218.7 Km)
Winner:
KRISTOFF Alexander
2016
2018
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Alexander Kristoff
NOR
Tweets by @DerRadklassiker
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
BENNETT Sam
2021
PHILIPSEN Jasper
2019
ACKERMANN Pascal
2018
KRISTOFF Alexander
2017
KRISTOFF Alexander
2016
KRISTOFF Alexander
2014
KRISTOFF Alexander
2013
SPILAK Simon
2012
MOSER Moreno
2011
DEGENKOLB John
Eschborn
-
Frankfurt
1 Maiatza
/ 218.70 kilometer / Hasiera: 12:00 / Helmuga: 17:20
Etapa irabazlea
:
05:29:32
KRISTOFF Alexander
Azalpenak
Emaitza
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
KRISTOFF Alexander
KAT
05:29:32
2.
ZABEL Rick
KAT
00:00:00
3.
DEGENKOLB John
TFS
00:00:00
4.
DRUCKER Jean Pierre
BMC
00:00:00
5.
LIGTHART Pim
RNL
00:00:00
6.
LOBATO DEL VALLE Juan Jose
TLJ
00:00:00
7.
STUYVEN Jasper
TFS
00:00:00
8.
RICHEZE Maximiliano Ariel
EQS
00:00:00
9.
KREDER Michel
AQB
00:00:00
10.
SWIFT Ben
UAD
00:00:00
11.
BOHLI Tom
BMC
00:00:00
12.
KIRSCH Alex
WVA
00:00:00
13.
VENTOSO ALBERDI Francisco José
BMC
00:00:00
14.
BARBIER Rudy
ALM
00:00:00
15.
MATTHEWS Michael
SUN
00:00:00
16.
PATERSKI Maciej
CCC
00:00:00
17.
VAN ASBROECK Tom
CDT
00:00:06
18.
RIESEBEEK Oscar
RNL
00:00:06
19.
BILLE Gaetan
VWA
00:00:06
20.
MAES Nikolas
LTS
00:00:06
91
Erretiratzeak
2.
BELKOV Maxim
KAT
DNF
4.
MATHIS Marco
KAT
DNF
5.
SPILAK Simon
KAT
DNF
11.
KITTEL Marcel
EQS
DNF
12.
GAVIRIA RENDON Fernando
EQS
DNF
13.
LAMPAERT Yves
EQS
DNF
15.
SABATINI Fabio
EQS
DNF
21.
SAGAN Peter
BOH
DNF
23.
BASKA Erik
BOH
DNF
24.
BENEDETTI Cesare
BOH
DNF
26.
BURGHARDT Marcus
BOH
DNF
27.
MÜHLBERGER Gregor
BOH
DNF
33.
COLEDAN Marco
TFS
DNF
35.
DIDIER Laurent
TFS
DNF
41.
GREIPEL André
LTS
DNF
42.
DE BUYST Jasper
LTS
DNF
46.
SIEBERG Marcel
LTS
DNF
47.
VANENDERT Jelle
LTS
DNF
48.
WOUTERS Enzo
LTS
DNF
53.
CURVERS Roy
SUN
DNF
54.
DE BACKER Bert
SUN
DNF
56.
SINKELDAM Ramon
SUN
DNF
57.
TEUNISSEN Mike
SUN
DNF
58.
WAEYTENS Zico
SUN
DNF
61.
NAESEN Oliver
ALM
DNF
62.
BAGDONAS Gediminas
ALM
DNF
65.
DUMOULIN Samuel
ALM
DNF
66.
DUVAL Julien
ALM
DNF
67.
HOLST ENGER Sondre
ALM
DNF
68.
VANDENBERGH Stijn
ALM
DNF
72.
CONTI Valerio
UAD
DNF
73.
GANNA Filippo
UAD
DNF
74.
KUMP Marko
UAD
DNF
75.
MIRZA AL-HAMMADI Yousif
UAD
DNF
78.
ZURLO Federico
UAD
DNF
83.
DECLERCQ Benjamin
SVB
DNF
85.
POLS Ruben
SVB
DNF
88.
WALLAYS Jens
SVB
DNF
95.
SENNI Manuel
BMC
DNF
97.
VLIEGEN Loïc
BMC
DNF
101.
FREIENSTEIN Raffael
NGER
DNF
102.
HATZ Christopher
NGER
DNF
103.
HOLLER Nikodemus
NGER
DNF
104.
LOEF Georg
NGER
DNF
105.
MAGER Christian
NGER
DNF
106.
RAPP Jonas
NGER
DNF
107.
SOBALLA Carl
NGER
DNF
108.
ZIMMERMANN Georg
NGER
DNF
111.
VAN BAARLE Dylan
CDT
DNF
112.
BETTIOL Alberto
CDT
DNF
114.
LANGEVELD Sebastian
CDT
DNF
115.
MULLEN Ryan
CDT
DNF
121.
DEHAES Kenny
WGG
DNF
122.
ANTONINI Simone
WGG
DNF
124.
BAUGNIES Jérôme
WGG
DNF
125.
DEVRIENDT Tom
WGG
DNF
126.
LEVARLET Guillaume
WGG
DNF
127.
VAN MELSEN Kevin
WGG
DNF
128.
VANSPEYBROUCK Pieter
WGG
DNF
132.
WAGNER Robert
TLJ
DNF
133.
CASTELIJNS Twan
TLJ
DNF
136.
OLIVIER Daan
TLJ
DNF
141.
ISTA Kevin
WVA
DNF
142.
DELFOSSE Sébastien
WVA
DNF
143.
DERUETTE Thomas
WVA
DNF
144.
HABEAUX Gregory
WVA
DNF
146.
MASSON Christophe
WVA
DNF
148.
WARNIER Antoine
WVA
DNF
151.
HOWARD Leigh
AQB
DNF
152.
DENIFL Stefan
AQB
DNF
155.
IRVINE Martyn
AQB
DNF
158.
WATSON Calvin
AQB
DNF
162.
ARIESEN Tim
RNL
DNF
163.
BUDDING Martijn
RNL
DNF
164.
DE VRIES Berden
RNL
DNF
166.
MOURIS Jens
RNL
DNF
171.
DEVOLDER Stijn
VWA
DNF
173.
CORDEEL Sander
VWA
DNF
174.
DE BONDT Dries
VWA
DNF
175.
DUYN Huub
VWA
DNF
176.
DUPONT Timothy
VWA
DNF
177.
GOOLAERTS Michael
VWA
DNF
178.
VERGAERDE Otto
VWA
DNF
181.
LAGUTIN Sergey
GAZ
DNF
182.
ERSHOV Artur
GAZ
DNF
183.
NYCH Artem
GAZ
DNF
184.
SAVITSKY Ivan
GAZ
DNF
187.
TSATEVITCH Alexey
GAZ
DNF
188.
TRUSOV Nikolai
GAZ
DNF
192.
KUREK Adrian
CCC
DNF
195.
PLUCINSKI Leszek
CCC
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika