Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista Del Sol
2018
(2.HC)
(Vuelta a Andalucia - Ruta Ciclista Del Sol)
Spain / 14 Otsaila - 18 Otsaila
Edition: 64 (702.0 Km)
Winner:
WELLENS Tim
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Tim Wellens
BEL
Tweets by @VCANDALUCIA
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1925
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
POELS Wouter
2021
LÓPEZ MORENO Miguel Ángel
2020
FUGLSANG Jakob
2019
FUGLSANG Jakob
2018
WELLENS Tim
2017
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2016
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2015
FROOME Christopher
2014
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2013
VALVERDE BELMONTE Alejandro
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 2 >
Otura
-
La Guardia de Jaén
15 Otsaila
/ 139.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:38:04
POELS Wouter
Laisterketako Liderra
:
08:59:43
POELS Wouter
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
POELS Wouter
SKY
03:38:04
2.
SANCHEZ GIL Luis Leon
AST
03:38:06
3.
WELLENS Tim
LTS
03:38:06
4.
LANDA MEANA Mikel
MOV
03:38:08
5.
FUGLSANG Jakob
AST
03:38:08
6.
SOLER GIMENEZ Marc
MOV
03:38:21
7.
FROOME Christopher
SKY
03:38:31
8.
BIZKARRA ETXEGIBEL Mikel
EUS
03:38:38
9.
ANTUNES Manuel Amaro
CCC
03:38:42
10.
VANENDERT Jelle
LTS
03:38:42
11.
KRUIJSWIJK Steven
TLJ
03:38:44
12.
CLARKE Simon
EFD
03:38:50
13.
AMADOR BIKKAZAKOVA Andrey
MOV
03:38:52
14.
DE LA CRUZ MELGAREJO David
SKY
03:38:52
15.
MORENO BAZAN Javier
DMP
03:38:55
16.
PARDILLA BELLON Sergio
CJR
03:38:57
17.
BOUWMAN Koen
TLJ
03:39:00
18.
PRADES REVERTE Eduard
EUS
03:39:06
19.
HERMANS Ben
ICA
03:39:08
20.
DEIGNAN Philip
SKY
03:39:09
1
Erretiratzeak
132.
ASSELMAN Jesper
RNL
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika