Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Vuelta a Burgos
2018
(2.HC)
Spain / 7 Abuztua - 11 Abuztua
Edition: 40 (748.0 Km)
Winner:
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Ivan Ramiro Sosa Cuervo
COL
Tweets by @vueltaaburgos
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1947
1946
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
SIVAKOV Pavel
2021
LANDA MEANA Mikel
2020
EVENEPOEL Remco
2019
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
2018
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
2017
LANDA MEANA Mikel
2016
CONTADOR VELASCO Alberto
2015
TAARAMAE Rein
2014
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2013
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 4 >
Monasterio de San Pedro Cardeña
-
Ciudad Romana de Clunia
10 Abuztua
/ 165.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:55:44
BARBERO CUESTA Carlos
Laisterketako Liderra
:
15:33:58
LÓPEZ MORENO Miguel Ángel
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BARBERO CUESTA Carlos
MOV
03:55:44
2.
TIZZA Marco
NIP
03:55:44
3.
BAGIOLI Nicola
NIP
03:55:44
4.
GEOGHEGAN HART Tao
SKY
03:55:44
5.
KUDUS GHEBREMEDHIN Merhawi
DDD
03:55:44
6.
LASTRA MARTINEZ Jonathan
CJR
03:55:44
7.
LÓPEZ MORENO Miguel Ángel
AST
03:55:44
8.
DE LA CRUZ MELGAREJO David
SKY
03:55:44
9.
ARANBURU DEBA Alex
CJR
03:55:44
10.
LEVEAU Jérémy
DMP
03:55:44
11.
GAVAZZI Francesco
ANS
03:55:44
12.
ABERASTURI IZAGA Jon
EUS
03:55:44
13.
SOTO MARTINEZ Nelson Andres
CJR
03:55:44
14.
CORNU Jérémy
TDE
03:55:44
15.
ROJAS GIL Jose Joaquin
MOV
03:55:44
16.
BILBAO LÓPEZ DE ARMENTIA Pello
AST
03:55:44
17.
MEINTJES Louis
DDD
03:55:44
18.
ITURRIA SEGUROLA Mikel
EUS
03:55:44
19.
LÓPEZ-COZAR Juan
EUK
03:55:44
20.
AZURMENDI SAGASTIBELTZA Ibai
EUK
03:55:44
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika