Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour du Rwanda
2019
(2.1)
Rwanda / 24 Otsaila - 3 Martxoa
Edition: 11 (959.1 Km)
Winner:
KUDUS GHEBREMEDHIN Merhawi
2018
2020
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(8)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Merhawi Kudus Ghebremedhin
ERI
Tweets by @Tour_du_Rwanda
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
TESFATSION OCBIT Natnael
2021
RODRÍGUEZ MARTIN Cristian
2020
TESFATSION OCBIT Natnael
2019
KUDUS GHEBREMEDHIN Merhawi
2018
MUGISHA Samuel
2017
ARERUYA Joseph
2016
NDAYISENGA Valens
2015
NSENGIMANA Jean Bosco
2014
NDAYISENGA Valens
2013
GIRDLESTONE Dylan
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
Hurrengoa
Etapa 1 >
Kigali
-
Kigali
24 Otsaila
/ 112.50 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:41:32
FEDELI Alessandro
Laisterketako Liderra
:
02:41:32
FEDELI Alessandro
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
FEDELI Alessandro
DMP
02:41:32
2.
DEBESAY Yakob Abraham
NERI
02:41:32
3.
KASPERKIEWICZ Przemyslaw
DMP
02:41:32
4.
ARERUYA Joseph
DMP
02:41:32
5.
KIPKEMBOI Salim
NKEN
02:41:32
6.
GUGLIELMI Simon
UFRA
02:41:32
7.
TESFOM Sirak
NERI
02:41:32
8.
NAULEAU Bryan
TDE
02:41:32
9.
BYUKUSENGE Patrick
BEX
02:41:32
10.
STALNOV Nikita
AST
02:41:32
11.
NDAYISENGA Valens
NRWA
02:41:32
12.
BELLICAUD Jérémy
UFRA
02:41:32
13.
KANGANGI Suleiman
NKEN
02:41:32
14.
AGUIRRE CAIPA Hernan Ricardo
IPC
02:41:32
15.
MUGISHA Samuel
DDC
02:41:32
16.
REGUIGUI Youcef
NALG
02:41:32
17.
LOZANO RIBA David
TNN
02:41:32
18.
BADILATTI Matteo
ICA
02:41:32
19.
MALDONADO Dylan
UFRA
02:41:32
20.
CONTRERAS PINZON Rodrigo
AST
02:41:32
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika