Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
The Princess Maha Chackri Sirindhorn's Cup
2019
(2.1)
(Princess Mamackakri Sirindhon's Cup Tour of Thaïland)
Thailand / 1 April - 6 April
(974.5 Km)
Winner:
CAVANAGH Ryan
2018
2020
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(6)
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Ryan Cavanagh
AUS
Tweets by @tour_2018
Edities
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
BANASZEK Alan
2021
SAINBAYAR Jamnaljamts
2020
HOLLER Nikodemus
2019
CAVANAGH Ryan
2018
DYBALL Ben
2017
GIDICH Yevgeniy
2016
HILL Ben
2015
NAKAJIMA Yasuharu
2014
NAKAJIMA Yasuharu
2013
CHOI Ki Ho
Vorige
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Volgende
Etappe 3 >
Nan
-
Nan
3 April
/ 199.70 kilometer
Etappewinnaar
:
05:48:21
CAVANAGH Ryan
Klassementleider
:
13:47:15
CAVANAGH Ryan
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
CAVANAGH Ryan
STG
05:48:21
2.
GARCIA FERNANDEZ Marcos
KIN
05:53:10
3.
GUARDIOLA Salvador
KIN
05:54:14
4.
JUNG Woo-Ho
SCT
05:54:37
5.
THOMAS Ryan
DCC
05:54:43
6.
STRONG Corbin
STG
05:54:43
7.
FELIPE Marcelo
7RP
05:54:43
8.
LEBAS Thomas
KIN
05:54:43
9.
YOSHIOKA Naoya
UKO
05:54:43
10.
BERWICK Sebastian
STG
05:54:43
11.
GOH Choon Huat
TSG
05:54:43
12.
DESTRIBOIS PHOUNSAVATH Alex Ariya
TCC
05:54:43
13.
NISHIMURA Hiroki
NIP
05:54:43
14.
ABBDURROHMAN Muhammad
KFC
05:56:44
15.
GONG Hyo Suk
LXC
05:56:44
16.
MIN Kyeongho
SCT
05:56:44
17.
PARK Sang Hong
LXC
05:56:44
18.
ACOSTA OSPINA Ruben Dario
NIP
05:56:44
19.
TORRES MUÍÑO Pablo
IPC
05:56:44
20.
HUDRY Florian
IPC
05:59:43
9
Uitvallers
26.
YATES Theodore
DCC
DNF
76.
PARK Sang-Hoon
LXC
DNF
106.
PARK Jooyoung
SCT
DNF
144.
OVSYANNIKOV Alexandr
VAM
DNF
145.
SEMENOV Alexandr
VAM
DNF
153.
MOHD ZAMRI Eiman Firdaus
NMAS
DNF
155.
MOHD Mohd Hakimi
NMAS
DNF
156.
ROSLI Muhammad Nur Aiman
NMAS
DNF
194.
WANG Jing Huei
NTPE
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken