Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of China II
2018
(2.1)
(Tour Of China II)
China / 17 Iraila - 23 Iraila
Edition: 7 (476.9 Km)
Winner:
MARQUE PORTO Alejandro Manuel
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Alejandro Manuel Marque Porto
ESP
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
LYU Xianjing
2018
MARQUE PORTO Alejandro Manuel
2017
RIVERA SERRANO Kevin
2016
BENFATTO Marco
2015
GAVAZZI Mattia
2014
SHPILEVSKY Boris
2013
KANKOVSKY Alois
2012
SCHUMACHER Stefan
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Hurrengoa
Etapa 1 >
Xinning Lushan
-
Xinning Lushan
17 Iraila
/ 8.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
00:08:30
GIACOPPO Anthony
Laisterketako Liderra
:
00:08:30
GIACOPPO Anthony
Laisterketa moeta
:
Bakarkako erlojupekoa
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
GIACOPPO Anthony
BSC
00:08:30
2.
JENNER Samuel
MBE
00:08:34
3.
GROVES Kaden
MBE
00:08:36
4.
MARQUE PORTO Alejandro Manuel
STA
00:08:37
5.
OVECHKIN Artem
TSG
00:08:38
6.
BAYLY Cameron
BSC
00:08:41
7.
FREIBERG Michael
BSC
00:08:42
8.
HAUGSVAER Sindre
HRB
00:08:45
9.
BANUSCH Richard
LKT
00:08:45
10.
LIZDE Seid
ANS
00:08:45
11.
KONONENKO Mykhailo
XDS
00:08:46
12.
GALARRETA David
HRB
00:08:48
13.
DAVIDS Brendon
BSC
00:08:49
14.
APPELT Leo
LKT
00:08:49
15.
SPREAFICO Matteo
ANS
00:08:49
16.
JIANG Zhi Hui
MBE
00:08:49
17.
VIEL Mattia
ANS
00:08:51
18.
BEVILACQUA Simone
WIL
00:08:52
19.
BATMUNKH Maral-Erdene
TSG
00:08:52
20.
KHALMURATOV Muradjan
RTS
00:08:53
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika