Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Settimana Internazionale Coppi e Bartali
2021
(2.1)
(Settimana Ciclistica Internazionale)
Italy / 23 Martxoa - 27 Martxoa
Edition: 21 (741.8 Km)
Winner:
VINGEGAARD RASMUSSEN Jonas
2020
2022
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Jonas Vingegaard Rasmussen
DEN
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
DUNBAR Eddie
2021
VINGEGAARD RASMUSSEN Jonas
2020
NARVAEZ PRADO Jhonnatan
2019
HAMILTON Lucas
2018
ROSA Diego
2017
CALMEJANE Lilian
2016
FIRSANOV Serguei
2015
MEINTJES Louis
2014
KENNAUGH Peter
2013
ULISSI Diego
Lehenagokoa
1a
|
1b
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 2 >
Riccione
-
Sogliano al Rubicone
24 Martxoa
/ 163.50 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:17:43
VINGEGAARD RASMUSSEN Jonas
Laisterketako Liderra
:
06:48:25
VINGEGAARD RASMUSSEN Jonas
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VINGEGAARD RASMUSSEN Jonas
TJV
04:17:43
2.
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
IGD
04:17:43
3.
SCHULTZ Nicholas
BEX
04:17:47
4.
HERMANS Ben
ISN
04:17:47
5.
HAYTER Ethan
IGD
04:17:47
6.
VANSEVENANT Mauri
DQT
04:17:53
7.
VAN WILDER Ilan
DSM
04:17:53
8.
BRENNER Marco
DSM
04:17:53
9.
HENAO MONTOYA Sergio
NPC
04:17:53
10.
ROMO Javier
AST
04:17:53
11.
TESFATSION OCBIT Natnael
ANS
04:17:56
12.
LASTRA MARTINEZ Jonathan
CJR
04:17:56
13.
HONORÉ Mikkel
DQT
04:17:56
14.
RAVASI Edward
KTX
04:17:56
15.
FANCELLU Alessandro
KTX
04:17:58
16.
GHEBREIGZABHIER WERKILUL Amanuel
TFS
04:17:58
17.
COLLEONI Kevin
BEX
04:17:58
18.
CEPEDA ORTIZ Jefferson Alexander
ANS
04:18:01
19.
RODRIGUEZ CANO Carlos
IGD
04:18:11
20.
JORGENSON Matteo
MOV
04:18:14
4
Erretiratzeak
6.
DUNBAR Eddie
IGD
DNF
167.
VENDRAME Andrea
NITA
DNS
204.
SINZA Raul-Antonio
GTS
DNF
207.
SIMION Paolo
GTS
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika