Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Vuelta al Tachira
2009
(2.2)
Venezuela / 6 Urtarrila - 17 Urtarrila
Edition: 44 (1338.4 Km)
Winner:
GONZALEZ Ronald
2008
2010
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Ronald Javier Gonzalez Escalante
VEN
Jonathan Monsalve
VEN
Manuel Eduardo Medina Marino
VEN
Tweets by @lavueltachira
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
CAMPOS Roniel
2020
CAMPOS Roniel
2019
BRICENO Jimmi
2018
GUTIERREZ Pedro
2017
SALINAS Jonathan
2016
Yoser CHAVARRIA
2015
RUJANO GUILLEN José
2014
BRICEÑO Jimmy
2013
DELGADO ORTEGA Yeison Rogelio
2012
BRICEÑO Jimmy
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
Hurrengoa
Etapa 6 >
Umuquena
-
Cerro El Cristo
11 Urtarrila
/ 121.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:42:01
GONZALEZ ESCALANTE Ronald Javier
Laisterketako Liderra
:
17:36:10
GONZALEZ ESCALANTE Ronald Javier
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
GONZALEZ ESCALANTE Ronald Javier
04:42:01
2.
DELGADO ORTEGA Yeison Rogelio
04:42:13
3.
BECERRA Edwin
04:42:16
4.
MURILLO Juan
04:42:19
5.
BRICEÑO Jimmy
04:42:19
6.
GIL MARTINEZ Tomas Aurelio
04:42:23
7.
MONSALVE Jonathan
04:42:36
8.
MEDINA MARINO Manuel Eduardo
04:42:38
9.
ALARCON José
04:42:42
10.
CHACON José
04:42:45
11.
RUJANO GUILLEN José
04:42:47
12.
CHACON Franklin
04:42:52
13.
CAMACHO Rodolfo
04:42:54
14.
VARGAS Freddy
04:42:57
15.
CONTRERAS Jose Alirio
04:42:59
16.
SALAZAR Cesar
04:43:03
17.
CAMARGO Jonathan
04:43:14
18.
SAAVEDRA Raul
04:43:44
19.
VAZQUEZ MENDOZA Noël
04:43:46
20.
RODRIGUEZ Jackson
04:44:47
9
Erretiratzeak
0.
COUTTS Alex
DNF
0.
DORIO Salvatore
DNF
0.
GALLIGANI Samuele
DNF
0.
GYUROV Spas
DNF
0.
HARING Martin
DNF
0.
ROJAS Maximo
DNF
0.
SPRINGER Christoph
DNF
0.
STOYTCHEV Bogdan
DNF
0.
VAN DE VALL Lars
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika