Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Vuelta al Tachira
2010
(2.2)
(Vuelta al Tachira)
Venezuela / 13 Urtarrila - 24 Urtarrila
Edition: 45 (1424.4 Km)
Winner:
RUJANO GUILLEN José
2009
2011
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
José Rujano Guillen
VEN
José Alarcon
VEN
José Rujano Guillen
VEN
Tweets by @lavueltachira
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
CAMPOS Roniel
2020
CAMPOS Roniel
2019
BRICENO Jimmi
2018
GUTIERREZ Pedro
2017
SALINAS Jonathan
2016
Yoser CHAVARRIA
2015
RUJANO GUILLEN José
2014
BRICEÑO Jimmy
2013
DELGADO ORTEGA Yeison Rogelio
2012
BRICEÑO Jimmy
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
Hurrengoa
Etapa 2 >
Tariba
-
Santa Barbara de Barinas
14 Urtarrila
/ 162.90 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:04:21
UBETO APONTE Miguel
(40.000 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
04:21:59
UBETO APONTE Miguel
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Azpi-sailkapenak
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
UBETO APONTE Miguel
04:04:21
2.
CORDOVEZ Gil
00:00:00
3.
HERRERA Julio
00:00:00
4.
MONSALVE Jonathan
00:00:00
5.
LOCATELLI Paolo
00:00:00
6.
MONSALVE Ralph
00:00:00
7.
ESCARCEGA Marco
00:00:00
8.
JEREZ Yosimar
00:00:00
9.
MONTOYA Liselfi
00:00:00
10.
SOTO David
00:00:00
11.
FONSECA ALARCON Carlos Edgar
00:00:00
12.
GALLIGANI Samuele
00:00:00
13.
GARCIA Victor
00:00:00
14.
HERRERA MORENO Pedro Antonio
00:00:00
15.
CHACON Franklin
00:00:00
16.
FLORES José Alfredo
00:00:00
17.
RODAS OCHOA Manuel
00:00:00
18.
CUADROS Josmer
00:00:00
19.
BRAVO Wilmer
00:00:00
20.
NAVARRETE NAVARRETE Segundo Mesias
00:00:00
5
Erretiratzeak
12.
BONIFAZIO Leonardo
DNF
142.
ACEVEDO Luis
FAD
143.
QUINTERO Noel
FAD
144.
MERCADO Marlon
DNF
165.
NIETO LUIS
FAD
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika