Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Vattenfall Cyclassics
2015
(1.UWT)
(EuroEyes Cyclassics)
Germany / 23 Abuztua
Edition: 20 (221.3 Km)
Winner:
GREIPEL André
2014
2016
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
André Greipel
GER
Edizioak
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
HALLER Marco
2019
VIVIANI Elia
2018
VIVIANI Elia
2017
VIVIANI Elia
2016
EWAN Caleb
2015
GREIPEL André
2014
KRISTOFF Alexander
2013
DEGENKOLB John
2012
DEMARE Arnaud
2011
BOASSON HAGEN Edvald
Kiel
-
Hamburg
23 Abuztua
/ 221.30 kilometer / Hasiera: 11:11 / Helmuga: 16:20
Etapa irabazlea
:
04:57:04
GREIPEL André
Azalpenak
Emaitza
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
GREIPEL André
LTS
04:57:04
2.
KRISTOFF Alexander
KAT
00:00:00
3.
NIZZOLO Giacomo
TFR
00:00:00
4.
BOONEN Tom
EQS
00:00:00
5.
VAN AVERMAET Greg
BMC
00:00:00
6.
DEMARE Arnaud
FDJ
00:00:00
7.
BRESCHEL Matti
TCS
00:00:00
8.
SINKELDAM Ramon
TGA
00:00:00
9.
BONIFAZIO Niccolo
LAM
00:00:00
10.
GULDHAMMER POULSEN Rasmus
CLT
00:00:00
11.
CIMOLAI Davide
LAM
00:00:00
12.
TLEUBAYEV Ruslan
AST
00:00:00
13.
JANSE VAN RENSBURG Reinardt
MTN
00:00:00
14.
VIVIANI Elia
SKY
00:00:00
15.
KAMYSHEV Arman
AST
00:00:00
16.
MATZKA Ralf
BOA
00:00:00
17.
PIBERNIK Luka
LAM
00:00:00
18.
HANSEN Lasse Norman
TCG
00:00:00
19.
ZABEL Rick
BMC
00:00:00
20.
HOLST ENGER Sondre
IAM
00:00:00
30
Erretiratzeak
18.
HAGA Chad
TGA
DNF
27.
ROELANDTS Jurgen
LTS
DNF
31.
EARLE Nathan
SKY
DNF
43.
HERRADA LOPEZ Jesús
MOV
DNF
44.
HERRADA LOPEZ José
MOV
DNF
47.
SANZ UNZUE Enrique
MOV
DNF
64.
KOLAR Michal
TCS
DNF
71.
BOOM Lars
AST
DNF
92.
MEIER Christian
OGE
DNF
93.
LANCASTER Brett
OGE
DNF
97.
YATES Simon
OGE
DNF
103.
DUMOULIN Samuel
ALM
DNF
117.
FENG Chun Kai
LAM
DNF
126.
RAST Grégory
TFR
DNF
128.
SERGENT Jesse
TFR
DNF
133.
GESLIN Anthony
FDJ
DNF
135.
LE BON Johan
FDJ
DNF
136.
MOUREY Francis
FDJ
DNF
137.
PINEAU Cedric
FDJ
DNF
142.
HAAS Nathan
TCG
DNF
144.
KOREN Kristjan
TCG
DNF
146.
MARANGONI Alan
TCG
DNF
147.
SLAGTER Tom Jelte
TCG
DNF
152.
MARKUS Barry
TLJ
DNF
158.
WAGNER Robert
TLJ
DNF
171.
DOWNING Russel
CLT
DNF
184.
DOUGALL Nick
MTN
DNF
185.
BOS Theo
MTN
DNF
186.
GOSS Matthew Harley
MTN
DNF
193.
DEMPSTER Zakkari
BOA
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika