Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Santos Women's Tour
2016
(2.2)
Australia / 16 Urtarrila - 19 Urtarrila
Edition: 1 (258.2 Km)
Winner:
GARFOOT Katrin
2017
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Laisterketako irabazleak
Katrin Garfoot
AUS
Tweets by @tourdownunder
Edizioak
2020
2019
2018
2017
2016
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2020
WINDER Ruth
2019
SPRATT Amanda
2018
SPRATT Amanda
2017
SPRATT Amanda
2016
GARFOOT Katrin
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 1 >
Mount Torrens
-
Mount Torrens
16 Urtarrila
/ 95.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:35:12
GARFOOT Katrin
Laisterketako Liderra
:
02:35:12
GARFOOT Katrin
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
GARFOOT Katrin
GEW
02:35:12
2.
OLDS Shelley
CYL
00:00:00
3.
ROWE Danielle
WHT
00:00:00
4.
KITCHEN Lauren
HPU
00:00:00
5.
CROMWELL Tiffany
00:00:09
6.
EDMONDSON Annette
WHT
00:00:47
7.
COLLINS Emily
NNZL
00:00:47
8.
SCANDOLARA Valentina
CYL
00:00:47
9.
WILLIAMS Lizzie
GEW
00:00:47
10.
LETH Julie
HPU
00:00:47
11.
WELLS Kimberley
EHI5
00:00:47
12.
HUSTON Jessica
00:00:47
13.
HANSON Lauretta
00:00:47
14.
KIESANOWSKI Joanne
NNZL
00:00:47
15.
DOEBEL-HICKOK Kristabel
CYL
00:00:47
16.
SPRATT Amanda
GEW
00:00:47
17.
MALSEED Shannon
EHOL
00:00:47
18.
LIVINGSTONE Ruby
00:00:47
19.
BARROW Justine
00:00:47
20.
HOSKING Chloe
WHT
00:00:47
16
Erretiratzeak
34.
GUNVALDSEN Janicke
HPU
OTL
45.
ANDERSON Grace
NNZL
OTL
54.
BAKKER Ainslie
EHI5
DNF
73.
CROOKS Jenelle
OTL
102.
MACDONALD Alicia
DNF
104.
SIMONS Hollee
OTL
111.
BLOOR Ella
OTL
115.
MELDGAARD Josephine
OTL
116.
SNEDDON Abby
OTL
134.
THOMPSON Margeaux
DNF
136.
PANE Emma
DNF
146.
ROTHWELL Prudence
OTL
152.
MORAN Chloe
OTL
154.
APOSTOLOU Michelle
OTL
164.
STEELE Madeleine
OTL
165.
LANE Jessica
OTL
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika