Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de Pologne
2017
(2.UWT)
Poland / 29 Uztaila - 4 Abuztua
Edition: 74 (1143.5 Km)
Winner:
TEUNS Dylan
2016
2018
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(7)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Dylan Teuns
BEL
Tweets by @Tour_de_Pologne
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1949
1948
1947
1939
1937
1933
1929
1928
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
HAYTER Ethan
2021
ALMEIDA João
2020
EVENEPOEL Remco
2019
SIVAKOV Pavel
2018
KWIATKOWSKI Michal
2017
TEUNS Dylan
2016
WELLENS Tim
2015
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
2014
MAJKA Rafal
2013
WEENING Pieter
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Etapa 7 >
Bukovina Resort
-
Bukowina Tatrzanska
4 Abuztua
/ 132.50 kilometer / Hasiera: 15:30 / Helmuga: 19:00
Etapa irabazlea
:
03:26:20
POELS Wouter
Laisterketako Liderra
:
27:07:47
TEUNS Dylan
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
POELS Wouter
SKY
03:26:20
2.
YATES Adam
ORS
03:26:20
3.
MAJKA Rafal
BOH
03:26:20
4.
KELDERMAN Wilco
SUN
03:26:20
5.
TEUNS Dylan
BMC
03:26:20
6.
POZZOVIVO Domenico
ALM
03:26:25
7.
OOMEN Sam
SUN
03:26:32
8.
HAIG Jack
ORS
03:26:34
9.
VAN GARDEREN Tejay
BMC
03:26:38
10.
FARIA DA COSTA Rui Alberto
UAD
03:27:14
11.
MÜHLBERGER Gregor
BOH
03:27:14
12.
EIKING Odd Christian
FDJ
03:27:14
13.
NIBALI Vincenzo
TBM
03:27:14
14.
ZAKARIN Ilnur
KAT
03:27:16
15.
SANCHEZ GIL Luis Leon
AST
03:27:16
16.
ROSA Diego
SKY
03:27:16
17.
IZAGIRRE INSAUSTI Gorka
MOV
03:27:16
18.
DE CLERCQ Bart
LTS
03:27:16
19.
ROJAS GIL Jose Joaquin
MOV
03:27:21
20.
VALLS FERRI Rafael
LTS
03:27:21
31
Erretiratzeak
13.
DE PLUS Laurens
EQS
DNS
24.
OSS Daniel
BMC
DNF
44.
OLIVEIRA Nelson Filipe Santos Simoes
MOV
DNF
45.
DOWSETT Alex
MOV
DNF
54.
VAN POPPEL Danny
SKY
DNF
61.
BEPPU Fumiyuki
TFS
DNF
63.
COLEDAN Marco
TFS
DNF
66.
DANIEL Gregory
TFS
DNS
71.
BASKA Erik
BOH
DNS
83.
HAGA Chad
SUN
DNF
91.
GONCALVES Jose
KAT
DNF
95.
BELKOV Maxim
KAT
DNF
116.
VAN ASBROECK Tom
CDT
DNF
121.
BOARO Manuele
TBM
DNF
135.
MONTAGUTI Matteo
ALM
DNS
141.
AIT EL ABDIA Anass
UAD
DNF
145.
MODOLO Sacha
UAD
DNF
162.
GATTO Oscar
AST
DNF
164.
FOMINYKH Daniil
AST
DNF
165.
MINALI Riccardo
AST
DNF
166.
MOSER Moreno
AST
DNF
167.
TLEUBAYEV Ruslan
AST
DNF
172.
FARRAR Tyler
DDD
DNF
181.
WILLIAMS Christopher
TNN
DNF
182.
HENTTALA Joonas
TNN
DNF
195.
MAIKIN Roman
GAZ
DNF
196.
SHALUNOV Evgeny
GAZ
DNF
197.
TSATEVITCH Alexey
GAZ
DNF
204.
KUREK Adrian
CCC
DNF
205.
SISR Frantisek
CCC
DNF
211.
BERNAS Pawel
NPOL
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika