Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Settimana Internazionale Coppi e Bartali
2017
(2.1)
(Settimana Ciclistica Internazionale)
Italy / 23 Martxoa - 26 Martxoa
Edition: 17 (572.5 Km)
Winner:
CALMEJANE Lilian
2016
2018
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(4)
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Lilian Calmejane
FRA
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
DUNBAR Eddie
2021
VINGEGAARD RASMUSSEN Jonas
2020
NARVAEZ PRADO Jhonnatan
2019
HAMILTON Lucas
2018
ROSA Diego
2017
CALMEJANE Lilian
2016
FIRSANOV Serguei
2015
MEINTJES Louis
2014
KENNAUGH Peter
2013
ULISSI Diego
Lehenagokoa
1a
|
1b
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 2 >
Riccione
-
Sogliano sul Rubicone
24 Martxoa
/ 130.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:31:26
SKUJINS Toms
Laisterketako Liderra
:
05:55:23
SKUJINS Toms
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
SKUJINS Toms
CDT
03:31:26
2.
JEANNESSON Arnold
FVC
00:00:07
3.
BUSATO Matteo
WIL
00:00:07
4.
ROSON GARCIA Jaime
CJR
00:00:07
5.
SEPULVEDA Eduardo
FVC
00:00:07
6.
BERNAL GOMEZ Egan Arley
AND
00:00:07
7.
POZDNYAKOV Kirill
BCP
00:00:07
8.
CELANO Danilo
AMO
00:00:07
9.
TORRES AGUDELO Rodolfo Andres
AND
00:00:14
10.
FINETTO Mauro
NITA
00:00:26
11.
CANOLA Marco
NIP
00:00:26
12.
SENNI Manuel
NITA
00:00:33
13.
CALMEJANE Lilian
DEN
00:00:33
14.
GAFFURINI Nicola
NMG
00:01:12
15.
PARRINELLO Antonio Casimir
GME
00:01:12
16.
VACHON Florian
FVC
00:01:12
17.
STRAKHOV Dmitrii
LOK
00:01:12
18.
SICARD Romain
DEN
00:01:15
19.
PAUWELS Serge
DDD
00:01:15
20.
CALA CALA Aristobulo
BSM
00:01:15
7
Erretiratzeak
3.
ERSHOV Artur
GAZ
DNF
7.
VOROBYEV Anton
GAZ
DNF
72.
BERLATO Giacomo
NIP
DNF
158.
VITIELLO Angelo
AZT
DNF
197.
WACHTER Alexander
TIR
DNF
204.
GAHRAMANLI Kanan
BCP
DNF
205.
ILIASOV Ismail
BCP
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika