Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Santos Women's Tour
2018
(2.1)
Australia / 11 Urtarrila - 14 Urtarrila
Edition: 3 (386.1 Km)
Winner:
SPRATT Amanda
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Laisterketako irabazleak
Spratt Amanda
AUS
Edizioak
2020
2019
2018
2017
2016
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2020
WINDER Ruth
2019
SPRATT Amanda
2018
SPRATT Amanda
2017
SPRATT Amanda
2016
GARFOOT Katrin
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 1 >
Gumeracha
-
Gumeracha
11 Urtarrila
/ 115.70 kilometer / Hasiera: 11:04 / Helmuga: 14:20
Etapa irabazlea
:
03:08:53
EDMONDSON Annette
Laisterketako Liderra
:
03:08:41
EDMONDSON Annette
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
EDMONDSON Annette
WHT
03:08:53
2.
BRONZINI Giorgia
CPC
00:00:00
3.
HANSON Lauretta
00:00:00
4.
ROY Sarah
MTS
00:00:00
5.
MOBERG Emilie
TVC
00:00:00
6.
HOSKING Chloe
ALE
00:00:00
7.
SPEROTTO Maria Vittoria
BPK
00:00:00
8.
CLONAN Kristina
00:00:00
9.
GUARISCHI Barbara
TVC
00:00:00
10.
BAKER Georgia
00:00:00
11.
RYAN Kendall
TIB
00:00:00
12.
GARFOOT Katrin
00:00:00
13.
SPRATT Amanda
MTS
00:00:00
14.
RAGUSA Katia
BPK
00:00:00
15.
JACKSON Alison
TIB
00:00:00
16.
CROMWELL Tiffany
00:00:00
17.
MARCHE - GILLOW Shara
00:00:00
18.
BRECK Holly
CPC
00:00:00
19.
ANDERSON Grace
NNZL
00:00:00
20.
BARBIERI Rachele
WHT
00:00:00
9
Erretiratzeak
33.
TREVISI Anna
ALE
DNF
35.
HAGIWARA Mayuko
ALE
DNS
56.
MORZENTI Lisa
BPK
OTL
104.
SMITH Kate
NNZL
OTL
113.
MAKISE Tsubasa
EMVC
OTL
136.
WIASAK Rebecca
EHOL
DNF
152.
MORAN Chloe
DNS
163.
COLLIGAN Jade
DNF
164.
HEFFERNAN Chloe
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika