Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Santos Women's Tour
2018
(2.1)
Australia / 11 Urtarrila - 14 Urtarrila
Edition: 3 (386.1 Km)
Winner:
SPRATT Amanda
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Laisterketako irabazleak
Spratt Amanda
AUS
Tweets by @tourdownunder
Edizioak
2020
2019
2018
2017
2016
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2020
WINDER Ruth
2019
SPRATT Amanda
2018
SPRATT Amanda
2017
SPRATT Amanda
2016
GARFOOT Katrin
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 3 >
Bend
-
Hahndorf
13 Urtarrila
/ 122.40 kilometer / Hasiera: 10:30 / Helmuga: 14:15
Etapa irabazlea
:
03:47:24
SPRATT Amanda
Laisterketako Liderra
:
09:39:52
SPRATT Amanda
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
SPRATT Amanda
MTS
03:47:24
2.
STEPHENS Lauren
CPC
00:00:07
3.
BROWN Grace
EHOL
00:00:59
4.
GARFOOT Katrin
00:01:32
5.
KENNEDY Lucy
MTS
00:01:34
6.
GRANT Emma
TIB
00:01:34
7.
HARVEY Mikayla
NNZL
00:01:38
8.
ANDERSON Grace
NNZL
00:01:40
9.
HOSKING Chloe
ALE
00:01:40
10.
MEJIAS GARCIA Marlies
T20
00:01:40
11.
MALSEED Shannon
TIB
00:01:40
12.
VAN VLEUTEN Annemiek
MTS
00:01:44
13.
PAWLOWSKA Katarzyna
TVC
00:01:46
14.
HAMMES Kathrin
DRP
00:01:50
15.
HEATHER Taryn
00:01:50
16.
ROY Sarah
MTS
00:01:53
17.
COBB Alice
TIB
00:01:55
18.
KOSTER Anouska Helena
WAD
00:01:55
19.
LUCAS Sharlotte
00:01:55
20.
PAINE Deborah
NNZL
00:01:59
6
Erretiratzeak
53.
RAGUSA Katia
BPK
DNF
103.
RIPPON Lydia
NNZL
DNF
115.
LEE Jer Ling Serene
EMVC
DNF
116.
NAKAHARA Yasue
EMVC
OTL
132.
WELLS Kimberley
EHOL
DNF
155.
HARGRAVE Briana
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika