Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de Taiwan
2018
(2.1)
Taiwan / 11 Martxoa - 15 Martxoa
(718.9 Km)
Winner:
ARASHIRO Yukiya
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Yukiya Arashiro
JPN
Edizioak
2022
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
DYBALL Ben
2020
WHITE Nicholas
2019
CLARKE Jonathan
2018
ARASHIRO Yukiya
2017
PRADES Benjamín
2016
HUCKER Robbie
2015
POURSEYEDI GOLAKHOUR Mirsamad
2014
DI GREGORIO Rémy
2013
SULZBERGER Bernard
2012
POLLOCK Rhys
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 3 >
Hakka Romantic Avenue
-
Taichung City
13 Martxoa
/ 156.30 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:49:33
AVILA VANEGAS Edwin Alciviades
Laisterketako Liderra
:
08:32:06
CLARKE Jonathan
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
AVILA VANEGAS Edwin Alciviades
ICA
03:49:33
2.
ARASHIRO Yukiya
NJPN
03:49:33
3.
CLARKE Jonathan
UHC
03:49:33
4.
NAKANE Hideto
NIP
03:49:33
5.
FRAYRE MOCTEZUMA Eder
ELV
03:49:33
6.
TVETCOV Serghei
UHC
03:49:33
7.
SCHÖNBERGER Sebastian
HAC
03:49:33
8.
TURRIN Alex
WIL
03:49:33
9.
MARCHAND Gianni
CIB
03:49:33
10.
LEA Jason
BSC
03:49:33
11.
FREIBERGER Markus
HAC
03:49:33
12.
JANSSENS Jimmy
CIB
03:49:36
13.
ZACCANTI Filippo
NIP
03:49:38
14.
VELASCO Simone
WIL
03:50:47
15.
WILLIAMS Tyler
ICA
03:50:47
16.
BROWN Connor
ILU
03:50:47
17.
TEUGELS Lennert
CIB
03:50:47
18.
BENEKE Calvin
NRSA
03:50:47
19.
PICCOLI James
ELV
03:50:47
20.
TOOVEY Ayden
BSC
03:50:47
10
Erretiratzeak
63.
KOSHEVOY Ilia
WIL
DNS
96.
EEFTING Roy
MPC
DNF
121.
WEN Hai Tao
RTS
DNF
122.
LIU Jia Liang
RTS
DNF
144.
OOSTHUIZEN Jason
NRSA
DNF
154.
SANO Junya
NJPN
DNF
161.
LADNGERN Peerapong
NTHA
DNF
163.
YORDSUWAN Setthawut
NTHA
DNF
164.
MANO Yuttana
NTHA
DNF
174.
IM Jaeyeon
NKOR
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika