Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Settimana Internazionale Coppi e Bartali
2018
(2.1)
(Settimana Ciclistica Internazionale)
Italy / 22 Martxoa - 25 Martxoa
Edition: 18 (424.6 Km)
Winner:
ROSA Diego
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Diego Rosa
ITA
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
DUNBAR Eddie
2021
VINGEGAARD RASMUSSEN Jonas
2020
NARVAEZ PRADO Jhonnatan
2019
HAMILTON Lucas
2018
ROSA Diego
2017
CALMEJANE Lilian
2016
FIRSANOV Serguei
2015
MEINTJES Louis
2014
KENNAUGH Peter
2013
ULISSI Diego
Lehenagokoa
1a
|
1b
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 2 >
Riccione
-
Sogliano al Rubicone
23 Martxoa
/ 130.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:36:23
MOLLEMA Bauke
Laisterketako Liderra
:
06:04:53
ROSA Diego
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MOLLEMA Bauke
TFS
03:36:23
2.
ROSA Diego
SKY
03:36:25
3.
CICCONE Giulio
BRD
03:36:26
4.
MARTIN Guillaume
WGG
03:36:26
5.
CARAPAZ Richard
MOV
03:36:26
6.
BOUWMAN Koen
TLJ
03:36:34
7.
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
ANS
03:36:36
8.
HAMILTON Lucas
MTS
03:36:56
9.
BALLERINI Davide
ANS
03:37:18
10.
POWLESS Neilson
TLJ
03:37:18
11.
ARANBURU DEBA Alex
CJR
03:37:23
12.
DI GREGORIO Rémy
DMP
03:37:23
13.
MASNADA Fausto
ANS
03:37:25
14.
SIVAKOV Pavel
SKY
03:37:25
15.
FIRSANOV Serguei
GAZ
03:37:25
16.
JUUL JENSEN Christopher
MTS
03:37:31
17.
SEPULVEDA Eduardo
MOV
03:37:33
18.
DE LA PARTE GONZALEZ Victor
MOV
03:37:34
19.
DUNBAR Eddie
ABS
03:37:37
20.
BATTAGLIN Enrico
TLJ
03:37:39
7
Erretiratzeak
11.
CARDONA TABARES Julián
EFD
DNF
64.
MARECZKO Jakub
WIL
DNF
72.
CATTANEO Mattia
ANS
DNF
104.
FOLIFOROV Alexander
GAZ
DNF
148.
WELTEN Bram
FST
DNF
225.
GOZZI Nicolo
BIC
DNF
231.
VARGAS PINTO Adrian Enrique
UNI
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika