Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Tour du Rwanda
2019
(2.1)
Rwanda / 24 Februari - 3 Maart
Edition: 11 (959.1 Km)
Winner:
KUDUS GHEBREMEDHIN Merhawi
2018
2020
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(8)
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Merhawi Kudus Ghebremedhin
ERI
Edities
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
TESFATSION OCBIT Natnael
2021
RODRÍGUEZ MARTIN Cristian
2020
TESFATSION OCBIT Natnael
2019
KUDUS GHEBREMEDHIN Merhawi
2018
MUGISHA Samuel
2017
ARERUYA Joseph
2016
NDAYISENGA Valens
2015
NSENGIMANA Jean Bosco
2014
NDAYISENGA Valens
2013
GIRDLESTONE Dylan
Vorige
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
Volgende
Etappe 3 >
Huye
-
Rubavu
26 Februari
/ 213.10 kilometer
Etappewinnaar
:
05:21:15
KUDUS GHEBREMEDHIN Merhawi
Klassementleider
:
11:05:04
KUDUS GHEBREMEDHIN Merhawi
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
KUDUS GHEBREMEDHIN Merhawi
AST
05:21:15
2.
TAARAMAE Rein
TDE
05:21:30
3.
BADILATTI Matteo
ICA
05:21:58
4.
AGUIRRE CAIPA Hernan Ricardo
IPC
05:22:13
5.
CONTRERAS PINZON Rodrigo
AST
05:29:17
6.
MULUBERHAN Henok
NERI
05:30:42
7.
STALNOV Nikita
AST
05:30:42
8.
BELLICAUD Jérémy
UFRA
05:30:49
9.
LOZANO RIBA David
TNN
05:31:07
10.
ARERUYA Joseph
DMP
05:31:07
11.
TESFOM Sirak
NERI
05:31:07
12.
KANGANGI Suleiman
NKEN
05:31:07
13.
NDAYISENGA Valens
NRWA
05:31:07
14.
GEBREMEDHIN ANDEMESKEL Awet
ICA
05:31:07
15.
MANIZABAYO Eric
BEX
05:31:13
16.
KARIUKI John
NKEN
05:34:25
17.
HAILEMICHAEL Mulu Kinfe
DDC
05:35:08
18.
MUNYANEZA Didier
BEX
05:35:08
19.
ISIDORO Micael
BSP
05:35:08
20.
UWIZEYE Jean Claude
NRWA
05:35:08
1
Uitvallers
165.
YAOU Gadji
NCMR
OTL
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken