Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of Qinghai Lake
2018
(2.HC)
China / 22 Uztaila - 4 Abuztua
Edition: 17 (1841.0 Km)
Winner:
AGUIRRE CAIPA Hernan Ricardo
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Hernan Ricardo Aguirre Caipa
COL
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
ZHANG Zhi Shan
2019
CHALAPUD GOMEZ Robinson Eduardo
2018
AGUIRRE CAIPA Hernan Ricardo
2017
MONSALVE Jonathan
2016
LAGKUTI Sergiy
2015
ROGINA Radoslav
2014
DAVIDENOK Ilya
2013
POOR SEIEDI Samad
2012
ALIZADEH Hossein
2011
GAZVODA Gregor
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
Hurrengoa
Etapa 5 >
Longyangxia
-
Bird Islet
26 Uztaila
/ 235.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
05:51:46
SCOTT Cameron
Laisterketako Liderra
:
18:17:07
AGUIRRE CAIPA Hernan Ricardo
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
SCOTT Cameron
ACA
05:51:46
2.
GROSU Eduard Michael
NIP
05:51:46
3.
PAPOK Siarhei
MCC
05:51:46
4.
PACIONI Luca
WIL
05:51:46
5.
MONSALVE Jonathan
TYD
05:51:46
6.
CARSTENSEN Lucas
BAI
05:51:46
7.
JONES Brenton
DMP
05:51:46
8.
LÓPEZ PARADA Daniel
BBH
05:51:46
9.
LOBATO DEL VALLE Juan Jose
NIP
05:51:46
10.
HENNESSY Jacob
MBE
05:51:46
11.
GONZÁLEZ VELASCO Adrián
BBH
05:51:46
12.
DE JONGE Maarten
MCT
05:51:46
13.
STÖHR Jan
ACS
05:51:46
14.
AGUIRRE CAIPA Hernan Ricardo
MZN
05:51:46
15.
RAJOVIC Dusan
ADR
05:51:46
16.
ROBREDO CRESPO Alvaro
BBH
05:51:46
17.
POLIVODA Oleksandr
NLC
05:51:46
18.
HOLLER Nikodemus
BAI
05:51:46
19.
SUN Xiao Long
MBE
05:51:46
20.
BOUGLAS Georgios
NLC
05:51:46
7
Erretiratzeak
64.
CIGALA Matteo
HOL
DNF
67.
MAZZONE Tom
HOL
DNF
124.
DUMA Pavlo
LCT
DNF
133.
MIZUNO Kyohei
IPC
DNF
187.
KONONENKO Mykhailo
XDS
DSQ
206.
GAO Peng
NLC
DNF
207.
LI Shan
NLC
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika