Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Czech Cycling Tour
2018
(2.1)
Czech Republic / 9 Augustus - 12 Augustus
Edition: 10 (545.2 Km)
Winner:
ZOIDL Riccardo
2017
2019
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Bezoek de officiële website
Facebook
Klassementwinnaars
Riccardo Zoidl
AUT
Edities
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Laatste Winnaars
Palmares >>
2021
ZANA Filippo
2020
HOWSON Damien
2019
IMPEY Daryl
2018
ZOIDL Riccardo
2017
CERNY Josef
2016
ULISSI Diego
2015
VAKOC Petr
2014
MORTENSEN Martin
2013
KÖNIG Leopold
2012
PADOUR Frantisek
Vorige
1
|
2
|
3
|
4
Volgende
Etappe 3 >
Mohelnice
-
Sternberk
11 Augustus
/ 179.20 kilometer
Etappewinnaar
:
04:31:57
KUKRLE Michael
Klassementleider
:
09:53:29
ZOIDL Riccardo
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
KUKRLE Michael
ELA
04:31:57
2.
ZOIDL Riccardo
RSW
04:31:59
3.
VELASCO Simone
WIL
04:31:59
4.
SCHILLINGER Andreas
BOH
04:31:59
5.
VAN WINDEN Dennis
ICA
04:32:02
6.
SARAMOTINS Aleksejs
BOH
04:32:02
7.
GAFFURINI Nicola
SMV
04:32:02
8.
ZARDINI Edoardo
WIL
04:32:02
9.
GMELICH MEIJLING Jarno
MET
04:32:02
10.
RAPP Jonas
HAC
04:32:02
11.
SCHÖNBERGER Sebastian
WIL
04:32:02
12.
TUREK Daniel
ICA
04:32:02
13.
BOSMAN Patrick
HAC
04:32:08
14.
PLUCINSKI Leszek
CCC
04:32:08
15.
SLEEN Torjus
UXT
04:32:02
16.
KUZMIN Anton
TSE
04:32:59
17.
TONELLI Alessandro
BRD
04:32:59
18.
BARBIN Enrico
BRD
04:32:59
19.
TRAEEN Torstein
UXT
04:33:07
20.
SBARAGLI Kristian
ICA
04:32:02
13
Uitvallers
1.
BASKA Erik
BOH
DNF
2.
BODNAR Maciej
BOH
DNS
3.
PELUCCHI Matteo
BOH
DNS
4.
PFINGSTEN Christoph
BOH
DNF
41.
DEMPSTER Zakkari
ICA
DNF
71.
BOZIC Jon
ADR
DNF
85.
KONIECZNY Mikolaj
THU
DNF
87.
LATON Eryk
THU
DNF
103.
COLNAGHI Luca
SMV
DNF
115.
FREIBERGER Markus
HAC
DNS
134.
UMHALLER Thomas
AMP
DNF
153.
ZAITSEV Ivan
TSE
DNF
167.
BUDIMIR Kristijan
MKT
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken