Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
ZLM Tour
2019
(2.1)
(Ster Elektrotoer)
Netherlands / 19 Ekaina - 23 Ekaina
(704.2 Km)
Winner:
TEUNISSEN Mike
1987
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Mike Teunissen
NED
Tweets by @ZLM_tour
Edizioak
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
2019
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
TEUNISSEN Mike
2017
GONCALVES Jose
2016
VANMARCKE Sep
2015
GREIPEL André
2014
GILBERT Philippe
2013
BOOM Lars
2012
CAVENDISH Mark
2011
GILBERT Philippe
2010
HANSEN Adam
2009
GILBERT Philippe
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 3 >
Buchten
-
Landgraaf
22 Ekaina
/ 171.40 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:55:14
JANSEN Amund Grøndahl
Laisterketako Liderra
:
12:07:23
TEUNISSEN Mike
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
JANSEN Amund Grøndahl
TJV
03:55:14
2.
TEUNISSEN Mike
TJV
03:55:16
3.
WÜRTZ SCHMIDT Mads
TKA
03:55:16
4.
LAMMERTINK Maurits
ROC
03:55:16
5.
DUYN Huub
ROC
03:55:16
6.
WALLAYS Jelle
LTS
03:55:16
7.
BAKELANTS Jan
SUN
03:55:16
8.
DE BUYST Jasper
LTS
03:55:16
9.
PEYSKENS Dimitri
WVA
03:55:23
10.
VAN DER KOOIJ Bas
MTA
03:55:49
11.
MENTEN Milan
SVB
03:55:49
12.
CAPIOT Amaury
SVB
03:55:49
13.
BOL Cees
SUN
03:55:49
14.
DOWSETT Alex
TKA
03:55:49
15.
KREDER Wesley
WGG
03:55:49
16.
WIRTGEN Tom
WVA
03:55:49
17.
DOETS Marco
ALE
03:55:49
18.
RUBIO HERNANDEZ Diego
BBH
03:55:49
19.
VAN EMDEN Jos
TJV
03:55:49
20.
BAGUES KALPARSORO Aritz
EUS
03:55:49
6
Erretiratzeak
16.
LEEZER Tom
TJV
DNF
52.
BARRENETXEA URIARTE Ander
EUS
DNF
136.
WELSFORD Samuel
ACA
DNF
145.
VAN ELZAKKER Wout
CCD
DNF
165.
VAN BREUSSEGEM Elias
TIS
DNF
167.
BOUSSAER Bryan
TIS
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika