Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of Qinghai Lake
2019
(2.HC)
China / 14 Uztaila - 27 Uztaila
Edition: 18 (1631.0 Km)
Winner:
CHALAPUD GOMEZ Robinson Eduardo
2018
2021
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Robinson Eduardo Chalapud Gómez
COL
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
ZHANG Zhi Shan
2019
CHALAPUD GOMEZ Robinson Eduardo
2018
AGUIRRE CAIPA Hernan Ricardo
2017
MONSALVE Jonathan
2016
LAGKUTI Sergiy
2015
ROGINA Radoslav
2014
DAVIDENOK Ilya
2013
POOR SEIEDI Samad
2012
ALIZADEH Hossein
2011
GAZVODA Gregor
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
Hurrengoa
Etapa 2 >
Xining
-
Xining
15 Uztaila
/ 119.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:42:46
JONES Brenton
Azalpenak
Emaitza
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
JONES Brenton
DMP
02:42:46
2.
BALKAN Onur
SBB
02:42:46
3.
MARINI Nicolas
TYD
02:42:46
4.
VAN DER KOOIJ Bas
MTA
02:42:46
5.
PACIONI Luca
THR
02:42:46
6.
GIBSON Matthew
BBH
02:42:46
7.
CAMPOS Francisco Brito
W52
02:42:46
8.
CIMA Imerio
NIP
02:42:46
9.
BOUGLAS Georgios
NLC
02:42:46
10.
ROLDAN ORTIZ Weimar Alfonso
MED
02:42:46
11.
JIANG Zhi Hui
MBE
02:42:46
12.
KULYK Andriy
XDS
02:42:46
13.
HAUGSVAER Sindre
MPC
02:42:46
14.
KOMAR Mateusz
VOS
02:42:46
15.
DUARTE SANDOVAL Alvaro
GCB
02:42:46
16.
CARSTENSEN Lucas
BAI
02:42:46
17.
MARONESE Marco
BRD
02:42:46
18.
JANISZEWSKI Sylwester
VOS
02:42:46
19.
FONTE César
W52
02:42:46
20.
LÓPEZ PARADA Daniel
BBH
02:42:46
1
Erretiratzeak
181.
LIU Hao
XDS
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika