Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of Qinghai Lake
2019
(2.HC)
China / 14 Uztaila - 27 Uztaila
Edition: 18 (1631.0 Km)
Winner:
CHALAPUD GOMEZ Robinson Eduardo
2018
2021
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Robinson Eduardo Chalapud Gómez
COL
Tweets by @TDQL_Official
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
ZHANG Zhi Shan
2019
CHALAPUD GOMEZ Robinson Eduardo
2018
AGUIRRE CAIPA Hernan Ricardo
2017
MONSALVE Jonathan
2016
LAGKUTI Sergiy
2015
ROGINA Radoslav
2014
DAVIDENOK Ilya
2013
POOR SEIEDI Samad
2012
ALIZADEH Hossein
2011
GAZVODA Gregor
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
Hurrengoa
Etapa 3 >
Duoba
-
Guide
16 Uztaila
/ 140.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:21:14
GROSU Eduard Michael
Laisterketako Liderra
:
06:53:37
SEVILLA RIBERA Oscar
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
GROSU Eduard Michael
DMP
03:21:14
2.
PACIONI Luca
THR
03:21:14
3.
MONSALVE Jonathan
TYD
03:21:14
4.
QUINTERO NORENA Carlos Julian
NLC
03:21:14
5.
KONONENKO Mykhailo
XDS
03:21:14
6.
TACIAK Mateusz
VOS
03:21:14
7.
KREDER Michel
NLC
03:21:14
8.
FERREIRA José Tiago Carneiro
W52
03:21:14
9.
FEDOSSEYEV Artur
XDS
03:21:14
10.
LEVEAU Jérémy
DMP
03:21:14
11.
DUARTE SANDOVAL Alvaro
GCB
03:21:14
12.
GATE Aaron
EVO
03:21:14
13.
BERGSTRÖM FRISK Erik
MPC
03:21:14
14.
SEVILLA RIBERA Oscar
MED
03:21:14
15.
AGUIRRE CAIPA Hernan Ricardo
IPC
03:21:14
16.
SANTORO Antonio
MTA
03:21:14
17.
DEBESAY Mekseb Abraha
BAI
03:21:14
18.
FORTUNATO Lorenzo
THR
03:21:14
19.
RAILEANU Cristian
TSC
03:21:14
20.
NIKOLAEV Sergey
GCB
03:21:14
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika