Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Vuelta Ciclista a la Región de Murcia Costa Cálida
2019
(2.1)
(Vuelta Ciclista a Murcia - Costa Calida)
Spain / 15 Otsaila - 16 Otsaila
Edition: 39 (369.1 Km)
Winner:
SANCHEZ GIL Luis Leon
2018
2020
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(2)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Luis Leon Sanchez Gil
ESP
Tweets by @VueltaRM
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
COVI Alessandro
2021
SOTO GUIRAO Antonio Jesús
2020
MEURISSE Xandro
2019
SANCHEZ GIL Luis Leon
2018
SANCHEZ GIL Luis Leon
2017
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2016
GILBERT Philippe
2015
TAARAMAE Rein
2014
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2013
NAVARRO GARCIA Daniel
1
|
2
Hurrengoa
Etapa 1 >
Yecla
-
San Javier
15 Otsaila
/ 188.80 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:15:02
BILBAO LÓPEZ DE ARMENTIA Pello
Laisterketako Liderra
:
04:15:02
BILBAO LÓPEZ DE ARMENTIA Pello
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BILBAO LÓPEZ DE ARMENTIA Pello
AST
04:15:02
2.
FRAILE MATARRANZ Omar
AST
04:15:05
3.
SANCHEZ GIL Luis Leon
AST
04:15:05
4.
VALVERDE BELMONTE Alejandro
MOV
04:15:05
5.
KONRAD Patrick
BOH
04:15:05
6.
FUGLSANG Jakob
AST
04:15:05
7.
TRENTIN Matteo
MTS
04:15:11
8.
DRUCKER Jean Pierre
BOH
04:15:11
9.
HALLER Marco
TKA
04:15:11
10.
BOUDAT Thomas
TDE
04:15:11
11.
ROJAS GIL Jose Joaquin
MOV
04:15:11
12.
KOCH Jonas
CPT
04:15:11
13.
DE GENDT Aimé
WGG
04:15:11
14.
DELTOMBE Kevin
SVB
04:15:11
15.
VAN DER LIJKE Nick
ROC
04:15:11
16.
VLIEGEN Loïc
WGG
04:15:11
17.
CARPENTER Robin
RLY
04:15:11
18.
BRAVO OIARBIDE Garikoitz
EUS
04:15:11
19.
SPRENGERS Thomas
SVB
04:15:11
20.
LE TURNIER Mathias
COF
04:15:11
1
Erretiratzeak
173.
DUPONT Timothy
WGG
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika