Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Itzulia Basque Country
2021
(2.UWT)
(Vuelta Ciclista al Pais Vasco)
Spain / 5 Apirila - 10 Apirila
Edition: 60 (796.8 Km)
Winner:
ROGLIC Primoz
2019
2022
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(6)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Primoz Roglic
SLO
Tweets by @ehitzulia
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1935
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe
2021
ROGLIC Primoz
2019
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
2018
ROGLIC Primoz
2017
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2016
CONTADOR VELASCO Alberto
2015
RODRIGUEZ OLIVER Joaquin
2014
CONTADOR VELASCO Alberto
2013
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2012
SANCHEZ GONZALEZ Samuel
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Hurrengoa
Etapa 5 >
Hondarribia
-
Ondarroa
9 Apirila
/ 160.20 kilometer / Hasiera: 13:29 / Helmuga: 17:25
Etapa irabazlea
:
03:39:54
HONORÉ Mikkel
Laisterketako Liderra
:
16:05:43
MCNULTY Brandon
Parcours
:
Mendi ertaineko etapa
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
HONORÉ Mikkel
DQT
03:39:54
2.
CERNY Josef
DQT
03:39:54
3.
BERNARD Julien
TFS
03:40:11
4.
IMPEY Daryl
ISN
03:40:22
5.
CLARKE Simon
TQA
03:40:22
6.
OLDANI Stefano
LTS
03:40:22
7.
ROGLIC Primoz
TJV
03:40:22
8.
SIMON Julien
TDE
03:40:22
9.
CORT NIELSEN Magnus
EFN
03:40:22
10.
POGACAR Tadej
UAD
03:40:22
11.
EZQUERRA MUELA Jesús
BBH
03:40:22
12.
ROTA Lorenzo
IWG
03:40:22
13.
TUSVELD Martijn
DSM
03:40:22
14.
LUTSENKO Alexey
AST
03:40:22
15.
KONRAD Patrick
BOH
03:40:22
16.
VAN WILDER Ilan
DSM
03:40:22
17.
HERMANS Quinten
IWG
03:40:22
18.
MARTIN Guillaume
COF
03:40:22
19.
SCOTSON Miles
GFC
03:40:22
20.
COMBAUD Romain
DSM
03:40:22
3
Erretiratzeak
127.
ZIMMERMANN Georg
IWG
DNF
151.
COSNEFROY Benoit
ACT
DNS
212.
DE LA PARTE GONZALEZ Victor
TDE
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika