Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Franēais
|
Italiano
|
Espańol
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de Pologne
2021
(2.UWT)
Poland / 9 Abuztua - 15 Abuztua
Edition: 78 (1140.0 Km)
Winner:
ALMEIDA Joćo
2020
2022
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(6)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Joćo Almeida
POR
1
Fans
Martin dJ
Tweets by @Tour_de_Pologne
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1949
1948
1947
1939
1937
1933
1929
1928
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
HAYTER Ethan
2021
ALMEIDA Joćo
2020
EVENEPOEL Remco
2019
SIVAKOV Pavel
2018
KWIATKOWSKI Michal
2017
TEUNS Dylan
2016
WELLENS Tim
2015
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
2014
MAJKA Rafal
2013
WEENING Pieter
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Etapa 7 >
Zabrze
-
Krakow
15 Abuztua
/ 145.10 kilometer / Hasiera: 15:20 / Helmuga: 18:40
Etapa irabazlea
:
02:58:46
VAN DEN BERG Julius
Laisterketako Liderra
:
26:15:56
ALMEIDA Joćo
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VAN DEN BERG Julius
EFN
02:58:46
2.
RENARD Alexis
ISN
02:58:46
3.
JORGENSON Matteo
MOV
02:58:46
4.
MOSCON Gianni
IGD
02:58:46
5.
HODEG CHAGUI Įlvaro José
DQT
02:58:49
6.
GAVIRIA RENDON Fernando
UAD
02:58:49
7.
KOOIJ Olav
TJV
02:58:49
8.
DEGENKOLB John
LTS
02:58:49
9.
BAUHAUS Phil
TBV
02:58:49
10.
TAMINIAUX Lionel
AFC
02:58:49
11.
HOFSTETTER Hugo
ISN
02:58:49
12.
KANTER Max
DSM
02:58:49
13.
STEWART Jake
GFC
02:58:49
14.
SCHWARZMANN Michael
BOH
02:58:49
15.
KONYCHEV Alexander
BEX
02:58:49
16.
MARTINELLI Davide
AST
02:58:49
17.
GARCIA CORTINA Ivan
MOV
02:58:49
18.
PASQUALON Andrea
IWG
02:58:49
19.
THEUNS Edward
TFS
02:58:49
20.
CANOLA Marco
GAZ
02:58:49
1
Erretiratzeak
177.
TIBERI Antonio
TFS
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d“Italia
Tour de France
Vuelta a Espańa
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika