Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
La Roue Tourangelle Centre Val de Loire - Trophée Harmonie Mutuelle
2021
(1.1)
(La Roue Tourangelle)
France / 4 Apirila
(204.0 Km)
Winner:
DEMARE Arnaud
2022
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Arnaud Demare
FRA
Tweets by @rouetourangelle
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2022
2021
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
BOUHANNI Nacer
2021
DEMARE Arnaud
2019
TAMINIAUX Lionel
2018
SARREAU Marc
2017
DASSONVILLE Flavien
2016
DUMOULIN Samuel
2015
MANZIN Lorrenzo
2014
TULIK Angelo
2013
DELAGE Mickael
2012
KUZNETSOV Vyacheslav
Sainte-Maure-de-Touraine
-
Tours
4 Apirila
/ 204.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:52:59
DEMARE Arnaud
Azalpenak
Emaitza
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
DEMARE Arnaud
GFC
04:52:59
2.
BOUHANNI Nacer
ARK
00:00:00
3.
SARREAU Marc
ACT
00:00:00
4.
WELTEN Bram
ARK
00:00:00
5.
CONSONNI Simone
COF
00:00:00
6.
GIRMAY HAILU Biniam
DKO
00:00:00
7.
PASQUALON Andrea
IWG
00:00:00
8.
MOZZATO Luca
BBK
00:00:00
9.
MENTEN Milan
BWB
00:00:00
10.
MANZIN Lorrenzo
TDE
00:00:00
11.
COTÉ Pier-André
RLY
00:00:00
12.
WAERENSKJOLD Søren
UXT
00:00:00
13.
AULAR SANABRIA Orluis
CJR
00:00:00
14.
CARDIS Romain
AUB
00:00:00
15.
LOBATO DEL VALLE Juan Jose
EUS
00:00:00
16.
VERMEULEN Emiel
XRL
00:00:00
17.
FERASSE Thibault
BBK
00:00:00
18.
LEVEAU Jérémy
XRL
00:00:00
19.
BOUDAT Thomas
ARK
00:00:00
20.
JULLIEN Anthony
ACT
00:00:00
29
Erretiratzeak
7.
VENNER Quentin
BWB
DNF
17.
VAN MELSEN Kevin
IWG
DNF
27.
PENHOËT Paul
GFC
DNF
32.
CHAMPION Thomas
COF
DNF
33.
FINÉ Eddy
COF
DNF
36.
SABATINI Fabio
COF
DNF
57.
OURSELIN Paul
TDE
DNF
66.
PAJUR Markus
ARK
DNF
73.
DELETTRE Alexandre
DKO
DNF
75.
GROSU Eduard Michael
DKO
DNF
83.
GAUTIER Cyril
BBK
DNF
87.
ROLLAND Pierre
BBK
DNF
93.
PELIKÁN János
ANS
DNF
103.
CALLE HURTADO Juan Fernando
CJR
DNF
104.
GONZALEZ LOPEZ David
CJR
DNF
123.
LÓPEZ-COZAR Juan
BBH
DNF
151.
BASSETT Stephen
RLY
DNF
154.
DAL-CIN Matteo
RLY
DNF
155.
DE VOS Adam
RLY
DNF
182.
HUREL Tony
AUB
DNF
191.
LEROUX Samuel
XRL
DNF
201.
GUERIN Alexis
VBG
DNF
202.
FORTIN Filippo
VBG
DNF
205.
KUEN Maximilian
VBG
DNF
207.
MORENO Adria
VBG
DNF
215.
KUHN Jan
LKH
DNF
216.
CZASA Moritz
LKH
DNF
217.
BRESCHER Leon
LKH
DNF
225.
RÜEGG Lukas
SRA
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika