Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour Cycliste Féminin International de l'Ardèche
2022
(2.1)
(Tour Cycliste Féminin International Ardèche)
France / 6 Iraila - 12 Iraila
Edition: 20 (754.7 Km)
Winner:
NIEDERMAIER Antonia
2021
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Antonia Niedermaier
GER
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
NIEDERMAIER Antonia
2021
THOMAS Leah
2020
STEPHENS Lauren
2019
VOS Marianne
2018
NIEWIADOMA Katarzyna
2017
KENNEDY Lucy
2016
OLIVEIRA Flavia
2015
WILES Tayler
2014
VILLUMSEN Linda Melanie
2013
ANTOSHINA Tatiana
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 3 >
Avignon
-
Pernes-Les-Fontaine
8 Iraila
/ 103.60 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:33:35
ADEGEEST Loes
Laisterketako Liderra
:
08:33:29
ADEGEEST Loes
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
ADEGEEST Loes
IBC
02:33:35
2.
BAUERNFEIND Ricarda
CSG
00:00:00
3.
LANGLEY Emma
NUSA
00:00:00
4.
ARMITAGE Megan
IBC
00:00:00
5.
ZANARDI Silvia
BPK
00:00:00
6.
ERIC Jelena
MOV
00:00:00
7.
BOILARD Simone
AUB
00:00:00
8.
STEELS Claire
SWT
00:00:00
9.
COSTON Morgane
ARK
00:00:00
10.
RICHIOUD Gréta
ARK
00:00:00
11.
PEÑUELA Diana Carolina
DNA
00:00:00
12.
FRANZ Heidi
NUSA
00:00:00
13.
DEMAY Coralie
AUB
00:00:00
14.
NIEDERMAIER Antonia
CSG
00:00:00
15.
PATIÑO BEDOYA Paula Andrea
MOV
00:00:00
16.
CLAES Lotte
CCT
00:00:00
17.
BARRERA ESPARZA Anet
DNA
00:00:00
18.
GUTIERREZ RUIZ Sheyla
MOV
00:00:00
19.
POWLESS Shayna
NUSA
00:00:00
20.
LAURANCE Typhaine
ARK
00:00:00
2
Erretiratzeak
146.
JANDOVA Veronika
WCC
OTL
155.
JORDAN Dorka
ELCW
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika