Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of Taihu Lake
2018
(2.1)
(Tour of Taihu)
China / 7 Urria - 14 Urria
Edition: 12 (808.2 Km)
Winner:
VALLEE Boris
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(6)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Laisterketako irabazleak
Boris Vallee
BEL
Tweets by @taihucycling
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
KENNETT Dylan
2018
VALLEE Boris
2017
MARECZKO Jakub
2016
DUQUE Leonardo
2015
MARECZKO Jakub
2014
WITMITZ Sam
2013
METLUSHENKO Yuri
2012
KADLEC Milan
2011
SHPILEVSKY Boris
2010
KEMP David
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Etapa 7 >
Wuxing
-
Changxing
14 Urria
/ 137.50 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:07:53
MARECZKO Jakub
Laisterketako Liderra
:
17:28:07
VALLEE Boris
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MARECZKO Jakub
WIL
03:07:53
2.
MOLANO BENAVIDES Juan Sebastián
MZN
03:07:53
3.
VALLEE Boris
WGG
03:07:53
4.
TESFATSION OCBIT Natnael
NERI
03:07:53
5.
JERMAN Ziga
LJU
03:07:53
6.
KENNETT Dylan
STG
03:07:53
7.
LÓPEZ PARADA Daniel
BBH
03:07:53
8.
BOUGLAS Georgios
NLC
03:07:53
9.
KULYK Andriy
XDS
03:07:53
10.
TESFOM Sirak
NERI
03:07:53
11.
CIMA Damiano
NIP
03:07:53
12.
MEBRAHTOM Natnael
NERI
03:07:53
13.
FILOSI Iuri
DMP
03:07:53
14.
PARRA ARIAS Jordan Arley
MZN
03:07:53
15.
OKAMOTO Hayato
NIP
03:07:53
16.
ZHANG Zheng
HEN
03:07:53
17.
ROCHAS Rémy
DMP
03:07:53
18.
NISHIMURA Hiroki
NIP
03:07:53
19.
LI Zi Sen
TYD
03:07:53
20.
BATSAIKHAN Tegshbayar
RTS
03:07:53
1
Erretiratzeak
122.
HILL Ben
LJU
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika