Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Cycling Tour of Bihor - Bellotto
2019
(2.1)
(Cycling Tour of Bihor)
Romania / 7 Ekaina - 9 Ekaina
Edition: 4 (504.0 Km)
Winner:
MUÑOZ GIRALDO Daniel
2018
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(3)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Daniel Muñoz Giraldo
COL
Tweets by @tourofbihor
Edizioak
2019
2018
2017
2016
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
MUÑOZ GIRALDO Daniel
2018
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
2016
BERNAL GOMEZ Egan Arley
Lehenagokoa
1
|
2
|
2b
|
3
Hurrengoa
Etapa 2b >
Oradea
-
Padis
8 Ekaina
/ 156.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:54:16
MUÑOZ GIRALDO Daniel
Laisterketako Liderra
:
07:51:09
MUÑOZ GIRALDO Daniel
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MUÑOZ GIRALDO Daniel
ANS
03:54:16
2.
FREIBERGER Markus
HAC
03:54:35
3.
HNIK Karel
ELA
03:55:06
4.
BAIS Mattia
CTF
03:55:07
5.
ROGINA Radoslav
ADR
03:55:07
6.
BRKIC Benjamin
RSW
00:03:55
7.
HARPER Chris
BLN
00:03:55
8.
BUDYAK Anatoliy
NUKR
00:03:55
9.
RIVERA SERRANO Kevin
ANS
00:03:55
10.
SCHLEGEL Michal
ELA
00:03:55
11.
MAIKIN Roman
MCC
00:03:55
12.
LEOPOLD Hans-Jörg
MPB
00:03:55
13.
PLUCINSKI Leszek
VOS
00:03:55
14.
KUKRLE Michael
ELA
00:03:55
15.
SALVIETTI Niccoló
SAN
00:03:56
16.
MOSCA Jacopo
AZT
00:03:56
17.
TOTO' Paolo
SAN
00:03:56
18.
BAJC Andi
RSW
00:03:56
19.
TACIAK Mateusz
VOS
00:03:56
20.
NEUMAN Dominik
ELA
00:03:56
10
Erretiratzeak
25.
PER David
ADR
DNF
133.
TUREBEKOV Nurgali
APL
DNF
136.
SILCHENKO Artyom
APL
DNF
153.
MIÑO BAEZ Gustavo Adolfo
VIV
DNF
154.
FLOR VELAZQUEZ Bernardo
VIV
DNF
155.
MALATETXEBARRIA Oskar
VIV
DNF
163.
PETRACHE Marius
NROU
DNF
166.
COMAN Bogdan
NROU
OTL
167.
MALNASI Jozsef-Attila
NROU
OTL
176.
NOVAK Carol Eduard
TNV
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika