Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Vuelta Ciclista a Murcia - Costa Calida
2007
(2.1)
Spain / 7 Martxoa - 11 Martxoa
Edition: 27 (486.4 Km)
Winner:
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2006
2008
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Alejandro Valverde Belmonte
ESP
Danilo Napolitano
ITA
Manuel Vazquez Hueso
ESP
Tweets by @VueltaRM
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
COVI Alessandro
2021
SOTO GUIRAO Antonio Jesús
2020
MEURISSE Xandro
2019
SANCHEZ GIL Luis Leon
2018
SANCHEZ GIL Luis Leon
2017
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2016
GILBERT Philippe
2015
TAARAMAE Rein
2014
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2013
NAVARRO GARCIA Daniel
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 3 >
Puerto Lumbreras
-
San Pedro del Pinatar
9 Martxoa
/ 146.00 kilometer / Hasiera: 13:00
Etapa irabazlea
:
03:12:48
BROWN Graeme
(45.436 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
07:43:38
COOKE Baden
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BROWN Graeme
RAB
03:12:48
2.
COOKE Baden
UNI
00:00:00
3.
VALVERDE BELMONTE Alejandro
GCE
00:00:00
4.
SOBRINO MARTINEZ Joaquin
REG
00:00:00
5.
NAPOLITANO Danilo
LAM
00:00:00
6.
VICIOSO ARCOS Angel
REG
00:00:00
7.
GARCIA RENA Rodrigo
FTV
00:00:00
8.
ROJAS GIL Jose Joaquin
GCE
00:00:00
9.
PALUMBO Giuseppe
ASA
00:00:00
10.
HAEDO Juan José
CSC
00:00:00
11.
VAZQUEZ HUESO Manuel
ACA
00:00:00
12.
DE SARRAGA Mario
REG
00:00:00
13.
SEVILLA RIBERA Oscar
REG
00:00:00
14.
KOLESSOV Alexey
AST
00:00:00
15.
PASAMONTES RODRIGUEZ Luis
UNI
00:00:00
16.
MILAN JIMENEZ Diego
GNM
00:00:00
17.
ZUBELDIA AGIRRE Haimar
EUS
00:00:00
18.
OCHOA Miguel
GNM
00:00:00
19.
DE PEDRO GARCIA Pablo
GNM
00:00:00
20.
NOZAL VEGA Isidro
KGZ
00:00:00
3
Erretiratzeak
18.
VAN BON Leon
RAB
DNS
71.
SASTRE CANDIL Carlos
CSC
DNS
103.
CHERRO MOLINA Javier
FTV
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika