Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Le Tour de Langkawi
2017
(2.HC)
(Tour de Langkawi)
Malaysia / 22 Otsaila - 1 Martxoa
Edition: 22 (1225.0 Km)
Winner:
GIBBONS Ryan
2016
2018
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(8)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Ryan Gibbons
RSA
Tweets by @ltdlangkawi
Edizioak
2022
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
2020
CELANO Danilo
2019
DYBALL Ben
2018
OVECHKIN Artem
2017
GIBBONS Ryan
2016
JANSE VAN RENSBURG Reinardt
2015
REGUIGUI Youcef
2014
POURSEYEDI GOLAKHOUR Mirsamad
2013
ARREDONDO MORENO Julian
2012
SERPA PEREZ Jose Rodolfo
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
Hurrengoa
Etapa 3 >
Serdang
-
Pantai Remis
24 Otsaila
/ 118.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:48:56
MARECZKO Jakub
Laisterketako Liderra
:
10:48:09
GIBBONS Ryan
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MARECZKO Jakub
WIL
02:48:56
2.
SUNDERLAND Scott
IWS
00:00:00
3.
SALEH Mohd Zamri
TSG
00:00:00
4.
MARINI Nicolas
NIP
00:00:00
5.
BENFATTO Marco
AND
00:00:00
6.
MCCABE Travis
UHC
00:00:00
7.
BARBIN Enrico
BAR
00:00:00
8.
GIDICH Yevgeniy
VAM
00:00:00
9.
SANIKWATHI Thanawut
TCC
00:00:00
10.
ABDUL HALIL Izzat Hilmi
TSC
00:00:00
11.
PAREDES ZAPATA Wilmar Andrés
MZN
00:00:00
12.
DEBESAY Mekseb Abraha
DDD
00:00:00
13.
VLASSENKO Sergey
VAM
00:00:00
14.
MANAN Anuar
TSG
00:00:00
15.
GIBBONS Ryan
DDD
00:00:00
16.
SAI-UDOMSIN Phuchong
TCC
00:00:00
17.
GIACOPPO Anthony
IWS
00:00:00
18.
ZHANG Shi Jin
KYL
00:00:00
19.
MAT AMIN Mohd Shahrul
TSG
00:00:00
20.
KUROEDA Shiki
AIS
00:00:00
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika