Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Danilith Nokere Koerse
2018
(1.HC)
(Nokere-Koerse)
Belgium / 14 Martxoa
Edition: 73 (191.1 Km)
Winner:
JAKOBSEN Fabio
2017
2019
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Fabio Jakobsen
NED
Tweets by @nokerekoerse
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1961
1960
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
MERLIER Tim
2021
ROBEET Ludovic
2019
BOL Cees
2018
JAKOBSEN Fabio
2017
BOUHANNI Nacer
2016
DUPONT Timothy
2015
BOECKMANS Kris
2014
DEHAES Kenny
2012
CHICCHI Francesco
2011
STEEGMANS Gert
Deinze
-
Nokere
14 Martxoa
/ 191.10 kilometer / Hasiera: 12:40 / Helmuga: 17:00
Etapa irabazlea
:
04:32:56
JAKOBSEN Fabio
Azalpenak
Emaitza
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
JAKOBSEN Fabio
QST
04:32:56
2.
CAPIOT Amaury
SVB
00:00:00
3.
HOFSTETTER Hugo
COF
00:00:00
4.
JANS Roy
CIB
00:00:00
5.
FENN Andrew
ABS
00:00:00
6.
PLANCKAERT Baptiste
TKA
00:00:00
7.
DEMPSTER Zakkari
ICA
00:00:00
8.
DE BIE Sean
VWC
00:00:00
9.
VANTOMME Maxime
WVA
00:00:00
10.
GRADEK Kamil
CCC
00:00:00
11.
BASSO Leonardo
SKY
00:00:00
12.
VLIEGEN Loïc
BMC
00:00:00
13.
COQUARD Bryan
VCC
00:00:00
14.
PHILIPSEN Jasper
HBA
00:00:00
15.
NAESEN Lawrence
LTS
00:00:00
16.
TURGIS Jimmy
COF
00:00:00
17.
GERTS Floris
RNL
00:00:00
18.
PFINGSTEN Christoph
BOH
00:00:00
19.
CARDIS Romain
TDE
00:00:00
20.
DE BACKER Bert
VCC
00:00:00
35
Erretiratzeak
4.
SOUPE Geoffrey
COF
DNF
14.
SCOTSON Miles
BMC
DNF
53.
MATHIS Marco
TKA
DNF
56.
WÜRTZ SCHMIDT Mads
TKA
DNF
66.
LAWLESS Christopher
SKY
DNF
74.
STAMSNIJDER Tom
SUN
DNF
77.
WALSCHEID Max
SUN
DNF
82.
BLYTHE Adam
ABS
DNF
85.
HANSEN Lasse Norman
ABS
DNF
112.
VAN BREUSSEGEM Elias
VWC
DNF
117.
WAEYTENS Zico
VWC
DNF
122.
JONES Brenton
DMP
DNF
125.
LEVEAU Jérémy
DMP
DNF
127.
TRARIEUX Julien
DMP
DNF
133.
STOSZ Patryk
CCC
DNF
135.
KOCH Jonas
CCC
DNF
136.
KUREK Adrian
CCC
DNF
137.
MALECKI Kamil
CCC
DNF
145.
PETIT Adrien
TDE
DNF
153.
LIGTHART Pim
RNL
DNF
154.
REINDERS Elmar
RNL
DNF
164.
LECROQ Jérémy
VCC
DNF
166.
TURGIS Tanguy
VCC
DNF
174.
GEBREMEDHIN ANDEMESKEL Awet
ICA
DNF
175.
SCHREURS Hamish
ICA
DNF
182.
BJERG Mikkel
HBA
DNF
186.
RICE Michael
HBA
DNF
191.
ALZATE ESCOBAR Carlos Eduardo
UHC
DNF
194.
HEGYVARY Adrian
UHC
DNS
195.
MARCOTTE Eric
UHC
DNF
201.
DE WINTER Ludwig
WVA
DNF
202.
DEHAES Kenny
WVA
DNF
212.
COBBAERT Robby
CIB
DNF
216.
REYNAERTS Wim
CIB
DNF
224.
MAES Alexander
TIS
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika