Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Czech Cycling Tour
2017
(2.1)
Czech Republic / 10 Augustus - 13 Augustus
Edition: 9 (562.6 Km)
Winner:
CERNY Josef
2016
2018
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Bezoek de officiële website
Facebook
Klassementwinnaars
Josef Cerny
CZE
Edities
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Laatste Winnaars
Palmares >>
2021
ZANA Filippo
2020
HOWSON Damien
2019
IMPEY Daryl
2018
ZOIDL Riccardo
2017
CERNY Josef
2016
ULISSI Diego
2015
VAKOC Petr
2014
MORTENSEN Martin
2013
KÖNIG Leopold
2012
PADOUR Frantisek
Vorige
1
|
2
|
3
|
4
Etappe 4 >
Olomouc
-
Dolany
13 Augustus
/ 157.00 kilometer
Etappewinnaar
:
03:26:10
BENNETT Sam
Klassementleider
:
13:44:55
CERNY Josef
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BENNETT Sam
BOH
03:26:10
2.
FORTIN Filippo
TIR
03:26:10
3.
STEIMLE Jannik
RSW
03:26:10
4.
KOROSEC Rok
AMP
03:26:10
5.
POLNICKY Jiri
ELA
03:26:10
6.
JEPPESEN Andreas Hyldgaard
TVC
03:26:10
7.
CERNY Josef
ELA
03:26:10
8.
WÆRSTED Syver Westgaard
UXT
03:26:10
9.
KATRASNIK Gasper
ADR
03:26:10
10.
ANDRIATO Rafael
WIL
03:26:10
11.
BARTA Jan
BOH
03:26:10
12.
SHTEIN Grigoriy
TSE
03:26:10
13.
MAESTRI Mirco
BAR
03:26:10
14.
TOTO' Paolo
NMG
03:26:10
15.
PANASSENKO Nikita
TSE
03:26:10
16.
KRIZEK Matthias
TIR
03:26:10
17.
WILLIAMS Stephen
SEG
03:26:10
18.
BARBIN Enrico
BAR
03:26:10
19.
HERKLOTZ Silvio
BOH
03:26:10
20.
STÖHR Jan
PFG
03:26:10
16
Uitvallers
26.
SORM Jiri
ELA
DNS
36.
EVENSEN Henrik
SEG
DNF
44.
FLOREZ LOPEZ Miguel Eduardo
WIL
DNF
54.
UMHALLER Thomas
AMP
DNF
62.
AUER Daniel
RSW
DNF
66.
RABITSCH Stephan
RSW
DNF
102.
KAMP EGESTED Alexander
TVC
DNF
145.
SOLTASIUK Vladyslav
KLS
DNF
151.
BERNARDINI Simone
NMG
DNF
155.
SCARTEZZINI Michele
NMG
DNF
156.
SALVIETTI Niccoló
NMG
DNF
157.
PRANDINI Paolo
NMG
DNF
166.
CULLY Jan Andrej
DKB
DNF
168.
VLCAK Martin
DKB
DNF
175.
MIGDAL Wojciech
THU
DNF
176.
FRANCZAK Wojciech
THU
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken