Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Czech Cycling Tour
2017
(2.1)
Czech Republic / 10 Abuztua - 13 Abuztua
Edition: 9 (562.6 Km)
Winner:
CERNY Josef
2016
2018
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
Laisterketako irabazleak
Josef Cerny
CZE
Edizioak
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
ZANA Filippo
2020
HOWSON Damien
2019
IMPEY Daryl
2018
ZOIDL Riccardo
2017
CERNY Josef
2016
ULISSI Diego
2015
VAKOC Petr
2014
MORTENSEN Martin
2013
KÖNIG Leopold
2012
PADOUR Frantisek
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
Etapa 4 >
Olomouc
-
Dolany
13 Abuztua
/ 157.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:26:10
BENNETT Sam
Laisterketako Liderra
:
13:44:55
CERNY Josef
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BENNETT Sam
BOH
03:26:10
2.
FORTIN Filippo
TIR
03:26:10
3.
STEIMLE Jannik
RSW
03:26:10
4.
KOROSEC Rok
AMP
03:26:10
5.
POLNICKY Jiri
ELA
03:26:10
6.
JEPPESEN Andreas Hyldgaard
TVC
03:26:10
7.
CERNY Josef
ELA
03:26:10
8.
WÆRSTED Syver Westgaard
UXT
03:26:10
9.
KATRASNIK Gasper
ADR
03:26:10
10.
ANDRIATO Rafael
WIL
03:26:10
11.
BARTA Jan
BOH
03:26:10
12.
SHTEIN Grigoriy
TSE
03:26:10
13.
MAESTRI Mirco
BAR
03:26:10
14.
TOTO' Paolo
NMG
03:26:10
15.
PANASSENKO Nikita
TSE
03:26:10
16.
KRIZEK Matthias
TIR
03:26:10
17.
WILLIAMS Stephen
SEG
03:26:10
18.
BARBIN Enrico
BAR
03:26:10
19.
HERKLOTZ Silvio
BOH
03:26:10
20.
STÖHR Jan
PFG
03:26:10
16
Erretiratzeak
26.
SORM Jiri
ELA
DNS
36.
EVENSEN Henrik
SEG
DNF
44.
FLOREZ LOPEZ Miguel Eduardo
WIL
DNF
54.
UMHALLER Thomas
AMP
DNF
62.
AUER Daniel
RSW
DNF
66.
RABITSCH Stephan
RSW
DNF
102.
KAMP EGESTED Alexander
TVC
DNF
145.
SOLTASIUK Vladyslav
KLS
DNF
151.
BERNARDINI Simone
NMG
DNF
155.
SCARTEZZINI Michele
NMG
DNF
156.
SALVIETTI Niccoló
NMG
DNF
157.
PRANDINI Paolo
NMG
DNF
166.
CULLY Jan Andrej
DKB
DNF
168.
VLCAK Martin
DKB
DNF
175.
MIGDAL Wojciech
THU
DNF
176.
FRANCZAK Wojciech
THU
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika