Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour du Rwanda
2019
(2.1)
Rwanda / 24 Otsaila - 3 Martxoa
Edition: 11 (959.1 Km)
Winner:
KUDUS GHEBREMEDHIN Merhawi
2018
2020
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(8)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Merhawi Kudus Ghebremedhin
ERI
Tweets by @Tour_du_Rwanda
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
TESFATSION OCBIT Natnael
2021
RODRÍGUEZ MARTIN Cristian
2020
TESFATSION OCBIT Natnael
2019
KUDUS GHEBREMEDHIN Merhawi
2018
MUGISHA Samuel
2017
ARERUYA Joseph
2016
NDAYISENGA Valens
2015
NSENGIMANA Jean Bosco
2014
NDAYISENGA Valens
2013
GIRDLESTONE Dylan
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
Etapa 8 >
Kigali
-
Kigali
3 Martxoa
/ 66.80 kilometer
Etapa irabazlea
:
01:33:10
CONTRERAS PINZON Rodrigo
Laisterketako Liderra
:
24:12:37
KUDUS GHEBREMEDHIN Merhawi
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
CONTRERAS PINZON Rodrigo
AST
01:33:10
2.
KUDUS GHEBREMEDHIN Merhawi
AST
01:34:16
3.
FEDELI Alessandro
DMP
01:34:16
4.
AGUIRRE CAIPA Hernan Ricardo
IPC
01:34:16
5.
HAILEMICHAEL Mulu Kinfe
DDC
01:34:16
6.
GUILLONNET Adrien
IPC
01:34:16
7.
BADILATTI Matteo
ICA
01:34:16
8.
TAARAMAE Rein
TDE
01:34:19
9.
BELLICAUD Jérémy
UFRA
01:34:19
10.
NDAYISENGA Valens
NRWA
01:34:22
11.
ARERUYA Joseph
DMP
01:34:33
12.
TESFOM Sirak
NERI
01:34:38
13.
REGUIGUI Youcef
NALG
01:34:40
14.
GEBREMEDHIN ANDEMESKEL Awet
ICA
01:34:40
15.
MUGISHA Moise
NRWA
01:34:40
16.
KANGANGI Suleiman
NKEN
01:34:40
17.
GIRMAY HAILU Biniam
NERI
01:34:45
18.
TORRES MUÍÑO Pablo
IPC
01:34:45
19.
LOZANO RIBA David
TNN
01:34:53
20.
DOLEATTO Aurélien
UFRA
01:35:13
3
Erretiratzeak
4.
SOBRERO Matteo
DDC
DNF
32.
DEBESAY Mekseb Abraha
NERI
DNF
71.
AVILA VANEGAS Edwin Alciviades
ICA
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika