Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Belgrade Banjaluka
2020
(2.1)
(Beograd-Banja Luka I)
Bosnia / 4 Iraila - 7 Iraila
(601.3 Km)
Winner:
KACZMAREK Jakub
2019
2021
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Jakub Kaczmarek
POL
Tweets by @bgblrace
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
KACZMAREK Jakub
2021
RÄIM Mihkel
2020
KACZMAREK Jakub
2019
FRANCZAK Pawel
2018
KATRASNIK Gasper
2017
Barnabás PEÁK
2016
FORTIN Filippo
2015
KUMP Marko
2014
OTONICAR Martin
2013
KOLAR Michal
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 1 >
Belgrade
-
Bijeljina
4 Iraila
/ 140.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:00:51
CAÑELLAS SÁNCHEZ Xavier
Laisterketako Liderra
:
03:00:41
CAÑELLAS SÁNCHEZ Xavier
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
CAÑELLAS SÁNCHEZ Xavier
CJR
03:00:51
2.
KACZMAREK Jakub
MSP
03:00:51
3.
MURIAS Jakub
VOS
03:00:51
4.
MEIJERS Jeroen
SMC
03:00:51
5.
POLIVODA Oleksandr
SMC
03:00:51
6.
PIASKOWY Emanuel
MSP
03:00:51
7.
CASTRILLO ZAPATER Jaime
EKP
03:00:51
8.
MÁRQUEZ ROMAN Martí
EKP
03:00:51
9.
DAVIS Corey
PBS
03:00:51
10.
CANECKY Marek
DKB
03:00:51
11.
VESELINOVIC Dusan
NSRB
03:00:51
12.
PODLASKI Michal
MSP
03:00:51
13.
PRONSKIY Daniil
VAM
03:00:51
14.
CULLY Jan Andrej
DKB
03:00:51
15.
RUTKIEWICZ Marek
MSP
03:00:51
16.
LAZKANO LOPEZ Oier
CJR
03:00:51
17.
STEFANOVIC Stefan
NSRB
03:00:51
18.
SEMENOV Alexandr
VAM
03:01:34
19.
IBARGUREN Oier
CJR
03:02:24
20.
AULAR SANABRIA Orluis
CJR
03:03:16
10
Erretiratzeak
22.
BOUSQUET Pascal
CCA
DNS
75.
BOUGLAS Georgios
SMC
DNS
91.
CHZHAN Igor
VAM
DNF
97.
FEDOROV Yevgeniy
VAM
DNF
111.
GRABCHEV Stanislav
NBUL
DNF
112.
KOYCHEV HRISTOV Stefan
NBUL
DNF
115.
POPOV Martin
NBUL
DNS
143.
KONDIC Marko
NBIH
DNF
144.
TRBIC Vladimir
NBIH
DNF
145.
ANIC Stefan
NBIH
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika