Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Colombia Oro y Paz
2018
(2.1)
(Vuelta a Colombia)
Colombia / 6 Otsaila - 11 Otsaila
Edition: 68 (941.1 Km)
Winner:
BERNAL GOMEZ Egan Arley
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(6)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Egan Arley Bernal Gomez
COL
Tweets by @tourcolombiauci
Edizioak
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
HERNANDEZ JARAMILLO Jose Tito
2020
HIGUITA GARCIA Sergio Andres
2019
LÓPEZ MORENO Miguel Ángel
2018
BERNAL GOMEZ Egan Arley
2017
CALA CALA Aristobulo
2016
ORTEGA RAMIREZ Mauricio
2015
SEVILLA RIBERA Oscar
2014
SEVILLA RIBERA Oscar
2013
SEVILLA RIBERA Oscar
2012
CARDENAS RAVALO Félix Rafael
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Hurrengoa
Etapa 5 >
Pereira
-
Salento
10 Otsaila
/ 160.80 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:42:33
URAN URAN Rigoberto
Laisterketako Liderra
:
16:26:39
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
URAN URAN Rigoberto
EFD
03:42:33
2.
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
MOV
03:42:33
3.
BERNAL GOMEZ Egan Arley
SKY
03:42:33
4.
HENAO MONTOYA Sergio
SKY
03:42:33
5.
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
ANS
03:42:50
6.
MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe
EFD
03:42:50
7.
NARVAEZ PRADO Jhonnatan
QST
03:43:02
8.
SEVILLA RIBERA Oscar
MED
03:43:02
9.
CALA CALA Aristobulo
BSM
03:43:07
10.
CARAPAZ Richard
MOV
03:43:10
11.
GIL SANCHEZ Angel Alexander
EPM
03:43:12
12.
OSORIO CALLE Danny Alberto
EOP
03:43:12
13.
ALAPHILIPPE Julian
QST
03:43:12
14.
DUARTE AREVALO Fabio Andres
MZN
03:43:12
15.
PARRA BUSTAMANTE Heiner Rodrigo
GWS
03:43:12
16.
PANTANO GOMEZ Jarlinson
NCOL
03:43:22
17.
OCHOA CAMARGO Diego Antonio
EPM
03:43:22
18.
SUAREZ SUAREZ Juan Pablo
EPM
03:43:22
19.
MONTIEL CUELLAR Rafael Anibal
EOP
03:43:22
20.
QUIROZ AYALA Oscar Adalberto
BSM
03:43:29
1
Erretiratzeak
6.
RICHEZE Maximiliano Ariel
QST
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika