Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Tour of Qinghai Lake
2018
(2.HC)
China / 22 Juli - 4 Augustus
Edition: 17 (1841.0 Km)
Winner:
AGUIRRE CAIPA Hernan Ricardo
2017
2019
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(5)
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Hernan Ricardo Aguirre Caipa
COL
Tweets by @TDQL_Official
Edities
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Laatste Winnaars
Palmares >>
2021
ZHANG Zhi Shan
2019
CHALAPUD GOMEZ Robinson Eduardo
2018
AGUIRRE CAIPA Hernan Ricardo
2017
MONSALVE Jonathan
2016
LAGKUTI Sergiy
2015
ROGINA Radoslav
2014
DAVIDENOK Ilya
2013
POOR SEIEDI Samad
2012
ALIZADEH Hossein
2011
GAZVODA Gregor
Vorige
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
Volgende
Etappe 3 >
Duoba
-
Guide
24 Juli
/ 133.00 kilometer
Etappewinnaar
:
03:15:33
GROSU Eduard Michael
Klassementleider
:
09:44:16
GROSU Eduard Michael
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
GROSU Eduard Michael
NIP
03:15:33
2.
PACIONI Luca
WIL
03:15:33
3.
ABRAHAM BRHANE Meron
BAI
03:15:33
4.
LOBATO DEL VALLE Juan Jose
NIP
03:15:33
5.
PACHON MELO Oscar Mauricio
GCB
03:15:33
6.
KONONENKO Mykhailo
XDS
03:15:33
7.
KASPERKIEWICZ Przemyslaw
DMP
03:15:33
8.
MONSALVE Jonathan
TYD
03:15:33
9.
DE JONGE Maarten
MCT
03:15:33
10.
VILLEGAS CARDONA Juan Pablo
MZN
03:15:33
11.
FEDOSSEYEV Artur
XDS
03:15:33
12.
HOWARD Leigh
ACA
03:15:33
13.
TESFOM OKUBAMARIAM Issak
IPC
03:15:33
14.
ROGINA Radoslav
ADR
03:15:33
15.
BAZHKOU Stanislau
MCC
03:15:33
16.
BOHORQUEZ SANCHEZ Hernando
MZN
03:15:33
17.
SOKOLOV Nikita
VAM
03:15:33
18.
GROSELJ Ziga
ADR
03:15:33
19.
MATEUS RUEDA Ivan Camilo
GCB
03:15:33
20.
SEPULVEDA HERNANDEZ Kevin Sebastian
GCB
03:15:33
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken