Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Setmana Ciclista Valenciana
2019
(2.2)
Spain / 21 Otsaila - 24 Otsaila
(440.0 Km)
Winner:
KOPPENBURG Clara
2018
2020
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(4)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Clara Koppenburg
GER
1
Fans
Kiraly Monika
Tweets by @SetmanaCiclista
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
VAN VLEUTEN Annemiek
2021
VAN VLEUTEN Annemiek
2020
VAN DER BREGGEN Anna
2019
KOPPENBURG Clara
2018
BARNES Hannah
2017
UTTRUP LUDWIG Cecilie
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
Etapa 4 >
Valencia
-
Sagunto
24 Otsaila
/ 104.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:27:19
HENTTALA-LEPISTÖ Lotta Paulina
Laisterketako Liderra
:
11:06:38
KOPPENBURG Clara
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
HENTTALA-LEPISTÖ Lotta Paulina
TRE
02:27:19
2.
CECCHINI Elena
CSR
02:27:19
3.
LABECKI-RIVERA Coryn
SUN
02:27:19
4.
FOURNIER Roxane
MOV
02:27:19
5.
KOSTER Claudia
WNT
02:27:19
6.
VAN DEN BOS Jip
DLT
02:27:19
7.
BUURMAN Eva
DLT
02:27:19
8.
ALONSO DOMINGUEZ Sandra
BDU
02:27:22
9.
BORGLI Stine Andersen
NNOR
02:27:22
10.
DUVAL Eugénie
FDJ
02:27:22
11.
THOMAS Leah
BIG
02:27:22
12.
PARKINSON Abby-Mae
DRP
02:27:22
13.
CANUEL Karol-Ann
DLT
02:27:22
14.
PALADIN Soraya
ALE
02:27:22
15.
MOOLMAN - PASIO Ashleigh
CCC
02:27:22
16.
MERINO CORTAZAR Eider
MOV
02:27:22
17.
UTTRUP LUDWIG Cecilie
BIG
02:27:22
18.
AALERUD Katrine
NNOR
02:27:22
19.
MUZIC Evita
FDJ
02:27:22
20.
ANDERSEN Susanne
SUN
02:27:22
11
Erretiratzeak
77.
SOEK Julia
SUN
DNF
127.
VAN VELZEN Bryony
DVE
DNF
174.
MINAUD Manon
CMW
DNF
176.
VERHULST Gladys
CMW
DNF
177.
MORICHON Anais
CMW
OTL
223.
DEVI Camille
DNF
233.
FEDER Lea
ESTU
OTL
242.
HOLMSGAARD Trine
DNS
253.
SANCHO Cyntia
DNS
254.
BONILLO Sara
OTL
256.
MARTINEZ Sofia
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika