Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Espańol
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Volta a la Comunitat Valenciana
2019
(2.1)
(Volta a la Comunidad Valenciana)
Spain / 6 Otsaila - 10 Otsaila
Edition: 70 (643.2 Km)
Winner:
IZAGUIRRE INSAUSTI Ion
2018
2020
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Ion Izagirre Insausti
EUS
Tweets by @VueltaCV
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1949
1948
1947
1944
1943
1942
1940
1933
1932
1931
1930
1929
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
VLASOV Aleksander
2021
KÜNG Stefan
2020
POGACAR Tadej
2019
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
2018
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2017
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2016
POELS Wouter
2008
PLAZA MOLINA Ruben
2007
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2006
COLOM MAS Antonio
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 1 >
Orihuela
-
Orihuela
6 Otsaila
/ 10.20 kilometer
Etapa irabazlea
:
00:12:55
BOASSON HAGEN Edvald
Laisterketako Liderra
:
00:12:55
BOASSON HAGEN Edvald
Laisterketa moeta
:
Bakarkako erlojupekoa
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BOASSON HAGEN Edvald
TDD
00:12:55
2.
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
AST
00:13:00
3.
MARTIN Tony
TJV
00:13:02
4.
TEUNS Dylan
TBM
00:13:03
5.
VAN EMDEN Jos
TJV
00:13:05
6.
OLIVEIRA Nelson Filipe Santos Simoes
MOV
00:13:06
7.
BILBAO LÓPEZ DE ARMENTIA Pello
AST
00:13:07
8.
VALVERDE BELMONTE Alejandro
MOV
00:13:09
9.
TRATNIK Jan
TBM
00:13:13
10.
MARTIN Daniel
UAD
00:13:14
11.
ROSA Diego
INS
00:13:15
12.
TANFIELD Harry
TKA
00:13:15
13.
THOMAS Geraint
INS
00:13:15
14.
HAIG Jack
MTS
00:13:18
15.
ROELANDTS Jurgen
MOV
00:13:18
16.
GASPAROTTO Enrico
TDD
00:13:18
17.
HERRADA LOPEZ Jesús
COF
00:13:19
18.
DILLIER Silvan
ALM
00:13:19
19.
COLBRELLI Sonny
TBM
00:13:20
20.
GAUDIN Damien
TDE
00:13:20
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a Espańa
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika