Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Gent-Wevelgem in Flanders Fields
2022
(1.UWT)
(Gent-Wevelgem)
Belgium / 27 Martxoa
Edition: 84 (249.0 Km)
Winner:
GIRMAY HAILU Biniam
2021
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Biniam Girmay Hailu
ERI
Tweets by @GentWevelgem
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1939
1938
1937
1936
1935
1934
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
GIRMAY HAILU Biniam
2021
VAN AERT Wout
2020
PEDERSEN Mads
2019
KRISTOFF Alexander
2018
SAGAN Peter
2017
VAN AVERMAET Greg
2016
SAGAN Peter
2015
PAOLINI Luca
2014
DEGENKOLB John
2013
SAGAN Peter
Ypres
-
Wevelgem
27 Martxoa
/ 249.00 kilometer / Hasiera: 11:06 / Helmuga: 17:00
Etapa irabazlea
:
05:37:57
GIRMAY HAILU Biniam
Azalpenak
Emaitza
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
GIRMAY HAILU Biniam
IWG
05:37:57
2.
LAPORTE Christophe
TJV
00:00:00
3.
VAN GESTEL Dries
TEN
00:00:00
4.
STUYVEN Jasper
TFS
00:00:00
5.
KRAGH ANDERSEN Søren
DSM
00:00:00
6.
MERLIER Tim
AFC
00:00:00
7.
PEDERSEN Mads
TFS
00:00:00
8.
GARCIA CORTINA Ivan
MOV
00:00:00
9.
MOHORIC Matej
TBV
00:00:00
10.
DEMARE Arnaud
GFC
00:00:00
11.
KRISTOFF Alexander
IWG
00:00:00
12.
VAN AERT Wout
TJV
00:00:00
13.
MEZGEC Luka
BEX
00:00:00
14.
PASQUALON Andrea
IWG
00:00:00
15.
GHYS Robbe
SVB
00:00:00
16.
REX Laurenz
BWB
00:00:00
17.
VAN AVERMAET Greg
ACT
00:00:00
18.
LIVYNS Arjen
BWB
00:00:00
19.
VERMEERSCH Florian
LTS
00:00:00
20.
ALLEGAERT Piet
COF
00:00:00
68
Erretiratzeak
4.
AFFINI Edoardo
TJV
DNF
6.
ROOSEN Timo
TJV
DNF
11.
KEISSE Iljo
QST
DNF
14.
BALLERINI Davide
QST
DNF
16.
SENECHAL Florian
QST
DNF
22.
VAN MOER Brent
LTS
DNF
23.
DE BUYST Jasper
LTS
DNF
33.
VAN MELSEN Kevin
IWG
DNF
37.
VAN DER HOORN Taco
IWG
DNF
51.
BASSO Leonardo
AST
DNF
53.
GAZZOLI Michele
AST
DNF
54.
FELLINE Fabio
AST
DNF
55.
MOSCON Gianni
AST
DNF
56.
MARTINELLI Davide
AST
DNF
57.
ZAKHAROV Artyom
AST
DNF
62.
GRADEK Kamil
TBV
DNF
72.
MEEUS Jordi
BOH
DNF
75.
MULLEN Ryan
BOH
DNF
77.
VAN POPPEL Danny
BOH
DNF
82.
BOHLI Tom
COF
DNF
86.
VANBILSEN Kenneth
COF
DNF
91.
KEUKELEIRE Jens
EFN
DNF
102.
ASKEY Lewis
GFC
DNF
112.
NARVAEZ PRADO Jhonnatan
IGD
DNF
113.
ROWE Luke
IGD
DNF
115.
SWIFT Ben
IGD
DNF
123.
BIERMANS Jenthe
ISN
DNF
124.
BRANDLE Matthias
ISN
DNF
125.
EINHORN Itamar
ISN
DNF
126.
VAN ASBROECK Tom
ISN
DNS
127.
JONES Taj
ISN
DNF
132.
ELÓSEGUI Iñigo
MOV
DNF
135.
NORSGAARD JØRGENSEN Mathias
MOV
DNF
141.
GROENEWEGEN Dylan
BEX
DNF
142.
BEWLEY Sam
BEX
DNF
143.
EDMONDSON Alexander
BEX
DNF
144.
DURBRIDGE Luke
BEX
DNF
145.
O'BRIEN Kelland
BEX
DNF
153.
BOL Cees
DSM
DNF
154.
VERMAERKE Kevin
DSM
DNF
155.
HEINSCHKE Leon
DSM
DNF
165.
SIMMONS Quinn
TFS
DNF
171.
ACKERMANN Pascal
UAD
DNF
173.
BJERG Mikkel
UAD
DNS
175.
RICHEZE Maximiliano Ariel
UAD
DNF
176.
TROIA Oliviero
UAD
DNF
183.
BALLERSTEDT Maurice
AFC
DNF
184.
RICKAERT Jonas
AFC
DNF
185.
VAN KEIRSBULCK Guillaume
AFC
DNF
191.
SAGAN Peter
TEN
DNF
194.
OSS Daniel
TEN
DNF
201.
DEBUSSCHERE Jens
BBK
DNF
203.
JAUREGUI Quentin
BBK
DNF
204.
LEMOINE Cyril
BBK
DNF
207.
WARLOP Jordi
BBK
DNF
211.
COLNAGHI Luca
BCF
DNF
213.
BATTAGLIN Enrico
BCF
DNF
215.
TONELLI Alessandro
BCF
DNF
216.
ZANONCELLO Enrico
BCF
DNF
217.
GABBURO Davide
BCF
DNF
221.
DUPONT Timothy
BWB
DNF
225.
ROBEET Ludovic
BWB
DNF
226.
PEYSKENS Dimitri
BWB
DNF
233.
COLMAN Alex
SVB
DNF
236.
FRETIN Milan
SVB
DNF
242.
HANSEN Lasse Norman
UXT
DNF
243.
RESELL Erik Nordsaeter
UXT
DNF
247.
URIANSTAD Martin Bugge
UXT
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika