Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Rund um den Finanzplatz Eschborn-Frankfurt
2011
(1.HC)
Germany / 1 Maiatza
Edition: 50 (201.5 Km)
Winner:
DEGENKOLB John
2010
2012
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
John Degenkolb
GER
Tweets by @DerRadklassiker
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
BENNETT Sam
2021
PHILIPSEN Jasper
2019
ACKERMANN Pascal
2018
KRISTOFF Alexander
2017
KRISTOFF Alexander
2016
KRISTOFF Alexander
2014
KRISTOFF Alexander
2013
SPILAK Simon
2012
MOSER Moreno
2011
DEGENKOLB John
Eschborn
-
Frankfurt am Main
1 Maiatza
/ 201.50 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:50:49
DEGENKOLB John
Azalpenak
Emaitza
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
DEGENKOLB John
THR
04:50:49
2.
BAUGNIES Jérôme
TSV
00:00:00
3.
MATTHEWS Michael
RAB
00:00:00
4.
COMMEYNE Davy
LAN
00:00:00
5.
PICHON Laurent
BSC
00:00:00
6.
MARCATO Marco
VCD
00:00:00
7.
MANGEL Laurent
SAU
00:00:00
8.
GESCHKE Simon
SKS
00:00:00
9.
DIETZIKER Andreas
APP
00:00:00
10.
HONDO Danilo
NGER
00:00:00
11.
DE WAELE Bert
LAN
00:00:00
12.
ELMIGER Martin
ALM
00:00:00
13.
SCHAFER Stefan
LKT
00:00:00
14.
TABORRE Fabio
ASA
00:00:00
15.
SCHEIRLINCKX Bert
LAN
00:00:00
16.
RETSCHKE Robert
APP
00:00:00
17.
SCHEIRLINCKX Staf
VWA
00:00:00
18.
GOTTFRIED Alexander
APP
00:00:00
19.
MÜLLER Dirk
TSP
00:00:00
20.
BETANCUR GOMEZ Carlos Alberto
ASA
00:00:00
98
Erretiratzeak
1.
WEGMANN Fabian
LEO
DNF
2.
PEDERSEN Martin
LEO
DNF
3.
POSTHUMA Joost
LEO
DNF
5.
KLEMME Dominic
LEO
DNF
6.
MORTENSEN Martin
LEO
DNF
7.
NIZZOLO Giacomo
LEO
DNF
13.
CAVENDISH Mark
THR
DNF
14.
EISEL Bernhard
THR
DNF
17.
VELITS Martin
THR
DNF
18.
VELITS Peter
THR
DNF
21.
BÉRARD Julien
ALM
DNF
26.
GODDAERT Kristof
ALM
DNF
27.
HOUANARD Steve
ALM
DNF
32.
BOUCHER David
OLO
DNF
33.
DOCKX Gert
OLO
DNF
34.
LANG Sebastian
OLO
DNF
35.
LODEWYCK Klaas
OLO
DNF
37.
VEIKKANEN Jussi
OLO
DNF
41.
BOOM Lars
RAB
DNF
46.
VAN EMDEN Jos
RAB
DNF
47.
VERMELTFOORT Coen
RAB
DNF
52.
BOZIC Borut
VCD
DNF
55.
LIGTHART Pim
VCD
DNF
57.
ONGARATO Alberto
VCD
DNF
62.
CIAVATTA Paolo
ASA
DNF
72.
BONSERGENT Stéphane
BSC
DNF
74.
DELPECH Jean-Luc
BSC
DNF
82.
CHARUCKI Pawel
CCC
DNF
83.
HONKISZ Adrian
CCC
DNF
91.
DEMARET Jean-Eudes
COF
DNF
93.
LABBE Arnaud
COF
DNF
94.
MATÉ MARDONES Luis Ángel
COF
DNF
96.
PETIT Adrien
COF
DNF
97.
SARAMOTINS Aleksejs
COF
DNF
105.
DOCKX Bart
LAN
DNF
107.
HELMINEN Matti
LAN
DNF
112.
COYOT Arnaud
SAU
DNF
118.
TURPIN Ludovic
SAU
DNF
121.
CURVERS Roy
SKS
DNF
122.
DAMUSEAU Thomas
SKS
DNF
125.
GENIEZ Alexandre
SKS
DNF
127.
JI Cheng
SKS
DNF
128.
SPRICK Matthieu
SKS
DNF
131.
BAER Michaël
APP
DNF
133.
CLAEYS Dimitri
APP
DNF
137.
SCHWARZMANN Michael
APP
DNF
144.
CORNU Dominique
TSV
DNF
151.
CAPPELLE Dieter
VWA
DNF
153.
HABEAUX Gregory
VWA
DNF
155.
SCHMITZ Bram
VWA
DNF
156.
CAETHOVEN Steven
VWA
DNF
157.
VAN MELSEN Kevin
VWA
DNF
161.
BARKSCHAT Tobias
LKT
DNF
162.
DEHMEL Felix
LKT
DNF
164.
KOCH Michel
LKT
DNF
165.
MEIER Tino
LKT
DNF
166.
PLARRE Mathias
LKT
DNF
167.
TELSCHOW Lars
LKT
DNF
171.
FUCHS Sergej
TSP
DNF
172.
JANORSCHKE Grischa
TSP
DNF
173.
KÖRBER Sebastian
TSP
DNF
175.
RADOCHLA Steffen
TSP
DNF
176.
SCHRÖDER Björn
TSP
DNF
181.
BERTLING Matthias
TRS
DNF
183.
HAGENAARS Luc
TRS
DNF
184.
KOPP David
TRS
DNF
185.
KURTH Michael
TRS
DNF
186.
SCHMITT Alex
TRS
DNF
187.
VAN RUITENBEEK Emmanuel
TRS
DNF
188.
WESTMATTELMANN Daniel
TRS
DNF
191.
GEISLER Jannick
THF
DNF
192.
HELLMANN Julian
THF
DNF
193.
JESSENBERGER Marius
THF
DNF
194.
KRIEGER Alexander
THF
DNF
195.
MAGER Christian
THF
DNF
196.
PLOTNER Nils
THF
DNF
198.
VOGT Mario
THF
DNF
202.
FIEDLER Jacob
NSP
DNF
203.
FORBERGER Sven
NSP
DNF
204.
FOTHEN Markus
NSP
DNF
205.
MENVILLE Léo
NSP
DNF
206.
OBST René
NSP
DNF
207.
SCHÄDLICH Lucas
NSP
DNF
211.
BENNING Hans-Joachim
TSS
DNF
212.
HUMBERT Michael
TSS
DNF
213.
JOHR Olivier
TSS
DNF
216.
NORDHOFF Alexander
TSS
DNF
218.
ROTH Christopher
TSS
DNF
222.
BOK Yannick
TTR
DNF
223.
DEUTSCHMANN Jan
TTR
DNF
224.
HASSINK Arne
TTR
DNF
225.
JUHAS Thomas
TTR
DNF
226.
KLÖPPING Marten
TTR
DNF
227.
OELERICH Jan
TTR
DNF
228.
VAN PUYVELDE Jan
TTR
DNF
232.
ERLER Tobias
NGER
DNF
236.
PFINGSTEN Christoph
NGER
DNF
238.
TANN Rene
NGER
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika