Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de l'Avenir
2014
(2.Ncup)
(Tour de l´Avenir)
France / 23 Abuztua - 30 Abuztua
Edition: 52 (913.0 Km)
Winner:
LÓPEZ Miguel Ángel
2013
2015
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Miguel Ángel López Moreno
COL
Tweets by @tourdelavenir
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
UIJTDEBROEKS Cian
2021
JOHANNESSEN Tobias Halland
2019
FOSS Tobias
2018
POGACAR Tadej
2017
BERNAL GOMEZ Egan Arley
2016
GAUDU David
2015
SOLER GIMENEZ Marc
2014
LÓPEZ MORENO Miguel Ángel
2013
FERNANDEZ ANDUJAR Rubén
2012
BARGUIL Warren
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Etapa 7 >
St-Michel-de-Maurienne
-
La Toussuire
30 Abuztua
/ 95.50 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:05:44
VERVAEKE Louis
Laisterketako Liderra
:
23:54:28
LÓPEZ MORENO Miguel Ángel
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VERVAEKE Louis
03:05:44
2.
FOLIFOROV Alexander
00:00:34
3.
RYBALKIN Aleksey
00:00:34
4.
LÓPEZ MORENO Miguel Ángel
00:00:34
5.
POWER Robert
00:00:37
6.
LATOUR Pierre
00:01:54
7.
BUCHMANN Emanuel
00:02:06
8.
MAISON Jérémy
00:03:24
9.
SILVA Joaquim
00:03:35
10.
OOMEN Sam
00:05:51
11.
LUNKE Sindre Skjøstad
00:06:31
12.
GEOGHEGAN HART Tao
00:06:31
13.
DAVIDENOK Ilya
00:06:40
14.
HAIG Jack
00:06:40
15.
GOGL Michael
00:06:59
16.
ARSLANOV Ildar
00:07:28
17.
HOFSTEDE Lennard
00:08:00
18.
PÖSTLBERGER Lukas
00:08:52
19.
RAMIREZ CHACON Brayan Stiven
00:09:05
20.
FLAKEMORE Campbell
00:09:05
9
Erretiratzeak
0.
BECKERINGH Derk Abel
DNF
0.
CICCONE Giulio
DNF
0.
GONZÁLEZ BREA Óscar
DNF
0.
KACZMAREK Jakub
DNF
0.
KELLY Jake
DNF
0.
PAULUS Dennis
DNF
0.
PEDERSEN Mads
DNF
0.
ROSON GARCIA Jaime
DNF
0.
ROZO VELEZ Daniel Andres
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika