Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de Slovénie
2016
(2.1)
Slovenia / 16 Ekaina - 19 Ekaina
Edition: 23 (590.9 Km)
Winner:
TAARAMAE Rein
2015
2017
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(3)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Rein Taaramae
EST
Tweets by @TourOfSlovenia
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1996
1995
1994
1993
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
POGACAR Tadej
2021
POGACAR Tadej
2019
ULISSI Diego
2018
ROGLIC Primoz
2017
MAJKA Rafal
2016
TAARAMAE Rein
2015
ROGLIC Primoz
2014
MACHADO Tiago
2013
ROGINA Radoslav
2012
BRAJKOVIC Janez
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 3 >
Celje
-
Celjska Koca
18 Ekaina
/ 16.80 kilometer
Etapa irabazlea
:
00:28:23
ULISSI Diego
Laisterketako Liderra
:
10:42:43
TAARAMAE Rein
Laisterketa moeta
:
Bakarkako erlojupekoa
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
ULISSI Diego
LAM
00:28:23
2.
TAARAMAE Rein
KAT
00:00:04
3.
FRAILE MATARRANZ Omar
DDD
00:00:52
4.
FOLIFOROV Alexander
GAZ
00:01:10
5.
HAIG Jack
OBE
00:01:10
6.
BARTA Jan
BOA
00:01:14
7.
OVECHKIN Artem
GAZ
00:01:22
8.
PIMENTA COSTA MENDES José Joao
BOA
00:01:23
9.
MOSCON Gianni
SKY
00:01:24
10.
TRATNIK Jan
AMP
00:01:28
11.
LIETAER Eliot
TSV
00:01:29
12.
PELLIZOTTI Franco
AND
00:01:32
13.
MÜHLBERGER Gregor
BOA
00:01:44
14.
ROTA Lorenzo
BAR
00:01:46
15.
PETERS Alex
SKY
00:01:48
16.
TALIANI Alessio
AND
00:01:49
17.
BRAJKOVIC Janez
NSLO
00:01:49
18.
GOLCER Jure
ADR
00:01:51
19.
VENTER Jacobus
DDD
00:01:58
20.
BERNAL GOMEZ Egan Arley
AND
00:02:01
1
Erretiratzeak
21.
GOGL Michael
TNK
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika