Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Sibiu Cycling Tour
2017
(2.1)
Romania / 5 Uztaila - 9 Uztaila
Edition: 7 (734.0 Km)
Winner:
BERNAL GOMEZ Egan Arley
2016
2018
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Egan Arley Bernal Gomez
COL
Tweets by @sibiutouren
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
ALEOTTI Giovanni
2021
ALEOTTI Giovanni
2020
MÜHLBERGER Gregor
2019
RIVERA SERRANO Kevin
2018
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
2017
BERNAL GOMEZ Egan Arley
2016
MIHAILOV Nikolai
2015
FINETTO Mauro
2014
ROGINA Radoslav
2013
REBELLIN Davide
0
|
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 0 >
Sibiu
-
Sibiu
5 Uztaila
/ 2.30 kilometer
Etapa irabazlea
:
00:03:07
PALINI Andrea
Laisterketako Liderra
:
00:03:07
PALINI Andrea
Laisterketa moeta
:
Bakarkako erlojupekoa
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
PALINI Andrea
AND
00:03:07
2.
PACIONI Luca
AND
00:03:09
3.
ALZATE ESCOBAR Carlos Eduardo
UHC
00:03:11
4.
PEDERSEN Nicklas Overgaard Amdi
TGC
00:03:12
5.
PATERSKI Maciej
CCC
00:03:12
6.
OWSIAN Lukasz
CCC
00:03:12
7.
TOMMASSINI Fabio
AZT
00:03:12
8.
BONUSI Raffaello
AND
00:03:13
9.
KATRASNIK Gasper
ADR
00:03:13
10.
LOVASSY Krisztian
CCD
00:03:13
11.
BLOKKER Joris
MCT
00:03:13
12.
TYBOR Patrik
DKB
00:03:13
13.
GAZVODA Gregor
ADR
00:03:14
14.
AVILA VANEGAS Edwin Alciviades
ILU
00:03:14
15.
TIVANI PEREZ German Nicolas
UNI
00:03:14
16.
PONZI Simone
CCC
00:03:15
17.
HOLLER Nikodemus
BAI
00:03:15
18.
MAYER Yannick
CYC
00:03:15
19.
BELLAN Juraj
DKB
00:03:15
20.
NORRIS Lachlan
UHC
00:03:15
4
Erretiratzeak
171.
KANGANGI Suleiman
BAI
DNS
173.
KIPKEMBOI Salim
BAI
DNS
185.
BONLYKKE Marcus
CJK
DNS
186.
CORELL Mads
CJK
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika