Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
La Tropicale Amissa Bongo
2019
(2.1)
(La Tropicale Amissa Bongo Ondimba (Tabo))
Gabon / 21 Urtarrila - 27 Urtarrila
Edition: 14 (860.0 Km)
Winner:
BONIFAZIO Niccolo
2018
2020
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(7)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Niccolo Bonifazio
ITA
Tweets by @tropicale2020
Edizioak
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2020
LEVASSEUR Jordan
2019
BONIFAZIO Niccolo
2018
ARERUYA Joseph
2017
GÈNE Yohann
2016
PETIT Adrien
2015
CHTIOUI Rafai
2014
BERHANE TEWELDEMEDHIN Natnael
2013
GÈNE Yohann
2012
CHARTEAU Anthony
2011
CHARTEAU Anthony
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 2 >
Franceville
-
Okondja
22 Urtarrila
/ 170.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:04:23
BONIFAZIO Niccolo
Laisterketako Liderra
:
06:47:26
BONIFAZIO Niccolo
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BONIFAZIO Niccolo
TDE
04:04:23
2.
GREIPEL André
PCB
04:04:23
3.
UWIZEYIMANA Bonaventure
NRWA
04:04:23
4.
VENDRAME Andrea
ANS
04:04:23
5.
GEBREMARIAM Fiseha
NETH
04:04:23
6.
REGUIGUI Youcef
NALG
04:04:23
7.
EYOB Metkel
NERI
04:04:23
8.
EBRAHIM Redwan
NETH
04:04:23
9.
MAYER Alexandre
MRI
04:04:23
10.
SABBAHI Lahcen
NMAR
04:04:23
11.
KAMZONG ABESSOLO Clovis
NCMR
04:04:23
12.
MANZIN Lorrenzo
VCB
04:04:23
13.
CISSE Isiaka
NCIV
04:04:23
14.
DU PLOOY Rohan
PRO
04:04:23
15.
GÈNE Yohann
TDE
04:04:23
16.
UWIZEYE Jean Claude
NRWA
04:04:23
17.
MULUBERHAN Henok
NERI
04:04:23
18.
TEKLEHAYMANOT Daniel
NERI
04:04:23
19.
REDY Dylan
MRI
04:04:23
20.
BDADOU Youssef
NMAR
04:04:23
7
Erretiratzeak
55.
SPREAFICO Matteo
ANS
DSQ
82.
BOUCHLAGHEM Abderrahmane
NALG
DNF
102.
EKOBENA Ephrem
NGAB
OTL
105.
MOUKAGNI Leris
NGAB
OTL
106.
MAROGA Paul Junior
NGAB
OTL
122.
KOUADIO Kouamé Antoine
NCIV
OTL
124.
ASSAHOUN Konan Daniel
NCIV
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika