Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Tirreno-Adriatico
2019
(2.UWT)
(Tirreno - Adriatico)
Italy / 13 Maart - 19 Maart
Edition: 54 (1048.5 Km)
Winner:
ROGLIC Primoz
2018
2020
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(7)
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Primoz Roglic
SLO
Tweets by @TirrenAdriatico
Edities
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
POGACAR Tadej
2021
POGACAR Tadej
2020
YATES Simon
2019
ROGLIC Primoz
2018
KWIATKOWSKI Michal
2017
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2016
VAN AVERMAET Greg
2015
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2014
CONTADOR VELASCO Alberto
2013
NIBALI Vincenzo
Vorige
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Volgende
Etappe 2 >
Camaiore
-
Pomarance
14 Maart
/ 195.00 kilometer / Start: 11:35 / Finish: 16:15
Etappewinnaar
:
04:48:09
ALAPHILIPPE Julian
Klassementleider
:
05:10:34
YATES Adam
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
ALAPHILIPPE Julian
DQT
04:48:09
2.
VAN AVERMAET Greg
CPT
04:48:09
3.
BETTIOL Alberto
EF1
04:48:09
4.
BENOOT Tiesj
LTS
04:48:09
5.
YATES Adam
MTS
04:48:09
6.
CONTI Valerio
UAD
04:48:09
7.
ROGLIC Primoz
TJV
04:48:09
8.
POELS Wouter
INS
04:48:09
9.
FUGLSANG Jakob
AST
04:48:09
10.
WELLENS Tim
LTS
04:48:09
11.
POLANC Jan
UAD
04:48:09
12.
FORMOLO Davide
BOH
04:48:09
13.
VUILLERMOZ Alexis
ALM
04:48:09
14.
DE PLUS Laurens
TJV
04:48:09
15.
PINOT Thibaut
GFC
04:48:09
16.
SHALUNOV Evgeny
GAZ
04:48:09
17.
KRAGH ANDERSEN Søren
SUN
04:48:09
18.
DUMOULIN Tom
SUN
04:48:09
19.
BOOKWALTER Brent
MTS
04:48:09
20.
SKUJINS Toms
TFS
04:48:09
1
Uitvallers
3.
MOSCON Gianni
INS
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken